EĞİTİM Haberleri Tümü

Üniversitede“18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası” Etkinlikleri

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Zübeyde Hanım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yaşlı Bakım Programı öğrencileri ve öğretim elemanları, Niğde Belediyesinin katkıları ile “18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası” kapsamında Bor Ahmet Kuddusi Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezinde çeşitli etkinlikler düzenledi.

Etkinliğe, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Milletvekili Yavuz Ergun, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlyas Gökhan ile çok sayıda davetli ve öğrenci katıldı.

Bor Ahmet Kuddusi Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleşen, etkinliğin ardından bir açıklama yapan Üniversitemiz Niğde Zübeyde Hanım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Furkan Şener, açıklamasında; “Hafta boyunca Niğde ili toplu taşıma araçlarında, yaşlı bakım programı öğrencileri, “Büyüklerimiz başımızın tacıdır” sloganı ile sosyal farkındalık oluşturmaya çalıştılar” dedi.

Üniversitemiz Niğde Zübeyde Hanım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Furkan Şener, açıklamasının devamında, geleceğe güvenle bakabilmek için, zamanında ülkemize emek vermiş ve artık yaşlanmış kişilere karşı minnet duyulması gerektiğini belirtti ve “Bu duygularla tüm büyüklerimizin, Yaşlılara Saygı Haftasını kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Etkinlik sonunda, emeği geçen öğrencilere, Üniversitemiz Niğde Zübeyde Hanım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdür Vekili Mehmet Furkan Şener tarafından, teşekkür belgesi takdim edildi.

 

banner24
Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz