banner21

banner25
22 Eylül 2020 Salı

Sabaha Kadar 21 Adet Deprem Meydana Geldi

NİCE YILLARA BORUN SESİ

09 Şubat 2019, 10:48
NİCE YILLARA BORUN SESİ
Aydın Zengin
İlçe­miz Bor’un gü­zi­de basın ve yayın ku­ru­lu­şu; yazar kad­ro­sun­da ol­mak­tan büyük kı­vanç duy­du­ğum Bor’un Sesi Ga­ze­te­si’nin ku­ru­luş yıl dö­nü­mü ha­se­bi ile ka­le­me al­dı­ğım ya­zım­da ön­ce­lik­le sesi so­lu­ğu ola­bil­di­ği­miz tüm okur kit­le­mi­ze, il­çe­miz başta olmak üzere, ili­mi­zin ve tüm ül­ke­mi­zin yerel basın kad­ro­la­rı­na se­lam­la­rı­mı su­nu­yo­rum.
Her ko­nu­su açıl­dı­ğın­da yerel basın ya­yın­cı­lı­ğı yap­ma­nın genel basın ya­yın­cı­lı­ğı yap­mak­tan daha zor ol­du­ğu­nu ifade ede­rim. Zira genel de basın ve yayın yap­mak gerek konu içe­ri­ği ka­pa­si­te­si, ge­rek­se bu ka­pa­si­te­nin gün­de­mi­nin yo­ğun­lu­ğu ha­se­biy­le daha ko­lay­dır lakin yerel ba­sın­da ön­ce­lik­li alan kendi yerel ala­nı­nız ol­du­ğun­dan ötürü, sesi so­lu­ğu ol­du­ğu­nuz yerel böl­ge­nin üs­lu­bu­na ve ada­bı­na uygun yönde basın ve yayın yap­mak daha me­şak­kat is­te­yen bir kul­var­dır. Bu bağ­lam­da il­çe­miz Bor’un gü­zi­de basın ve yayın ku­ru­luş­la­rın­dan olan ga­ze­te­miz hak et­ti­ği iti­bar­da kendi yö­re­mi­zi tem­sil etmek şuuru ile ça­lış­mak­ta, ge­re­kir me­şak­kat­te ça­lış­ma­la­rı­nı sür­dür­mek­te­dir.
İlçe­miz Bor’un sesi so­lu­ğu olmak na­mı­na, iyi ve doğru va­sıf­la­rı­nı her daim bün­ye­sin­de tutan ga­ze­te­mi­zin ad gü­nü­nü teb­rik edi­yo­rum. 
Ga­ze­te­mi­zin kıy­met­li okur kit­le­si­ne en iyi şe­kil­de bün­ye­miz­de bu­lun­dur­du­ğu­muz iyi ve doğru ça­lış­ma vas­fı­nı her daim taze tu­ta­rak on­la­rın be­ğen­di­ği ve arzu et­ti­ği şe­kil­de ga­ze­te­ci­lik yap­mak nok­ta­sın­da her daim bek­le­ni­le­ni su­na­ca­ğı­mız hu­su­sun­da gü­ven­le­ri­ni daim tut­ma­la­rı­nı ifade edi­yor, esen­lik­ler di­li­yo­rum.
Bağ­rın­dan kah­ra­man Ömer Ha­lis­de­mir çı­kar­tan gü­zi­de Bor ve kıy­met­li Bor’lu her şeyin en iyi­si­ne la­yık­tır.
Say­gı­la­rım­la.

Bu içeriğe yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV