banner21

banner25
19 Ocak 2021 Salı

Milletvekili Ergun’dan Bor'a Yeni FTR Müjdesi

Küçük Esnaf Des­tek Bek­li­yor

Bor Bak­kal­lar ve Ba­yi­ler Odası Baş­ka­nı R. Kadir Yal­çın, ma­hal­le bak­ka­lla­rı­na des­tek olun­ma­sı­nı is­te­di.

07 Eylül 2020 Pazartesi 12:29
Küçük Esnaf Des­tek Bek­li­yor


Bor Bak­kal­lar ve Ba­yi­ler Odası Baş­ka­nı R. Kadir Yal­çın, ma­hal­le bak­ka­lla­rı­na des­tek olun­ma­sı­nı is­te­di.
Baş­kan Yal­çın, her cadde ve so­ka­ğa açı­lan mar­ket­le­rin küçük es­naf­la­rı bi­tir­me nok­ta­sı­na ge­tir­di­ği­ni vur­gu­la­ya­rak, küçük es­na­fı ko­ru­mak için va­tan­daş­lar­dan des­tek is­te­di.
VA­TAN­DAŞ­LA­RI­MIZ KÜÇÜK ES­NA­FA DES­TEK OLSUN
İlçe­miz ge­ne­lin­de­ki bak­kal­la­rın­da ciddi so­run­lar­la karşı kar­şı­ya kal­dı­ğı­nı be­lir­ten Yal­çın, va­tan­daş­lar­dan des­tek is­te­di. Yal­çın, "Tüm dün­ya­yı et­ki­si­ni al­tı­na alan Ko­ro­na­vi­rüs (Co­vid-19) sal­gı­nın­dan ül­ke­miz­de ciddi şe­kil­de et­ki­len­miş du­rum­da. Eko­no­mik ola­rak da küçük es­na­fı­mız özel­li­kle bu pan­de­mi sü­re­cin­de olum­suz et­ki­le­nen ke­sim­ler ara­sın­da bu­lu­nu­yor. Biz­ler, va­tan­daş­la­rı­mız­dan bu ko­nu­da küçük es­na­fı­mı­za des­tek­te bu­lun­ma­la­rı­nı is­ti­yo­ruz. Her köşe ba­şın­da ço­ğa­lan AVM'ler­den alış­ve­riş yap­mak ye­ri­ne küçük es­naf­tan alış­ve­riş ya­pa­rak des­tek ola­bi­lir­ler. Alacakları bir ekmek bile kendilerine bu anlamda moral olacaktır." dedi.
BAK­KAL­LA­RA DES­TEK ŞART
Bor Bak­kal­lar ve Ba­yi­ler Odası Baş­ka­nı R. Kadir Yal­çın, mar­ket zin­cir­le­ri­nin bak­kal­la­rı olum­suz bir şe­kil­de et­ki­le­di­ği­ni be­lir­terek, "Bak­kal­la­rı­mı­zın en büyük so­run­la­rın­dan bi­ri­si­de AVM'ler­dir. Ulu­sal mar­ket zin­cir­le­ri her köşe ba­şın­da bir şube açı­yor­lar ve man­tar gibi ço­ğa­lı­yor­lar. Bu da bak­kal­la­rı­mı­zı et­ki­li­yor ve dük­kan­la­rı­nı ka­pat­ma­la­rı­na sebep olu­yor. Ti­ca­re­tin bir ku­ra­lı ol­ma­lı ve küçük es­na­fı­mı­zı des­tek­le­yecek yasa ve ku­ral­lar ha­ya­ta ge­çi­ril­me­li­dir." diye ko­nuş­tu.

Haber: Oğuz Eser
Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV