banner21

banner18

banner22

banner25
27 Haziran 2019 Perşembe

Niğde’de FETÖ’den Aranan 2 Kişi Yakalandı

Ak Parti Vefa Ye­me­ğin­de Bu­luş­tu

Bor'da Ak Parti'ye bu güne kadar hiz­met etmiş ve hala da devam eden üye­ler için vefa ye­me­ği ve­ril­di.

23 Mart 2019 Cumartesi 17:29
Ak Parti Vefa Ye­me­ğin­de Bu­luş­tu
Foto galeriye git
Bor'da Ak Parti'ye bu güne kadar hiz­met etmiş ve hala da et­me­ye devam eden üye­ler için vefa ye­me­ği ve­ril­di.
Geç­ti­ği­miz Cuma günü Yeni Ma­hal­le Be­le­di­ye Düğün sa­lo­nun­da ger­çek­leş­ti­ri­len ye­mek­li vefa top­lan­tı­sı­na Ak Parti Niğde Mil­let­ve­kil­le­ri Yavuz Ergun, Selim Gül­te­kin, Ak Parti Bor Be­le­di­ye Baş­kan Adayı Ser­kan Baran, eski dönem mil­let­ve­kil­le­rin­den Mah­mut Uğur Çetin, Mu­har­rem Se­la­moğ­lu, Ak Parti Niğde il baş­ka­nı Mah­mut Peşin, ilçe baş­ka­nı Mus­ta­fa Al­tun­baş ve bu güne kadar Ak Parti'ye hiz­met etmiş ve et­me­ye de devam eden üye­ler ka­tıl­dı.
Ye­mek­li top­lan­tı­da bir ko­nuş­ma ger­çek­leş­ti­ren Ak Parti Niğde Mil­let­ve­ki­li Yavuz Ergun, "Vefa Ye­me­ğin­de gö­nül­daş­la­rı­mız­la, dava ar­ka­daş­la­rı­mız­la bu­luş­tuk. Coşku ilgi gö­rül­me­ye de­ğer­di. Yü­re­ği AK olan gönlü Li­de­ri­miz Cum­hur­baş­ka­nı­mız sayın Recep Tay­yip Er­do­ğan ile olan tüm ar­ka­daş­la­rı­mı­za te­şek­kür edi­yo­ruz. 31 Mart’ın so­nu­cu şim­di­den belli emeği geçen her­ke­sin yü­re­ği­ne sağ­lık." dedi.
Mil­let­ve­ki­li Yavuz Ergun'dan sonra ko­nuş­ma ger­çek­leş­ti­ren Bor Be­le­di­ye Baş­kan Adayı Ser­kan Baran ise, "31 Mart yerel se­çim­le­ri 2023 yerel se­çim­le­ri­nin bir rönt­ge­ni ko­nu­mun­da. Biz­ler genel se­çi­me ça­lı­şı­yor gibi yerel se­çim­le­re ça­lış­ma­lı­yız. Bu sa­ye­de Ak Parti'yi yü­celt­me­miz ge­re­ki­yor. Biz­ler Ak Parti aile­si ola­rak se­çim­ler­den yine za­fer­le çı­ka­ca­ğız. Sayın Cum­hur­baş­ka­nı­mı­zın da de­di­ği gibi be­le­di­ye işi göül işi­dir. Biz bu işi gö­nül­den yap­mak için bu gö­re­ve talip olduk. İnşal­lah ce­nab-ı Allah biz­le­ri utan­dır­maz. Biz­den önce bu par­ti­de görev ya­pan­la­ra, hala yap­mak­ta olan­la­ra, taş üs­tü­ne taş ko­yan­la­ra ayrı ayrı te­şek­kür ede­rim." di­ye­rek söz­le­ri­ni nok­ta­la­dı.
Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi

banner26

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV