banner13

banner21

banner18

banner22

banner25
18 Haziran 2019 Salı

Niğdeli Uzman çavuş Hakkari’de yaralandı
banner33

Bor 'Baran' Dedi

Dün ger­çek­leş­ti­ri­len ma­hal­li ida­re­ler se­çi­min­de Bor Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı­nı Ak Parti adayı Ser­kan Baran ka­zan­dı.

31 Mart 2019 Pazar 21:21
Bor 'Baran' Dedi
Bor, dün 08:00-17:00 sa­at­le­ri ara­sın­da san­dık ba­şı­na gitti. İlçe­miz Bor Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı se­çim­le­rin­de beş par­ti­nin adayı ipi gö­ğüs­le­mek için ya­rış­tı. 
Bor ilçe mer­ke­zin­de 27 bin 988 va­tan­da­şın oy kul­lan­dı­ğı se­çim­ler­de Ak Parti adayı Ser­kan Baran, Bor Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı­na se­çi­len isim oldu.
Kesin ol­ma­yan so­nuç­la­ra göre, Ak Parti Adayı Ser­kan Baran, 10 bin 500'e yakın oy ala­rak Bor Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı gö­re­vi­ne se­çil­di. 
MHP adayı Mus­ta­fa Te­ci­mer ise, 9 bin oy aldı. Böy­le­ce Ser­kan Baran en yakın ra­ki­bi­ne yak­la­şık ola­rak bin 500 fark atmış oldu.
AK PARTİ'DE BÜYÜK COŞKU
Seçim so­nuç­la­rı­nın belli ol­ma­sın­dan sonra, Ak Parti seçim ir­ti­bat bü­ro­su önün­de top­la­nan va­tan­daş­lar, büyük coşku ya­şa­dı. Alana Ser­kan Baran'ın gel­me­siy­le coşku daha da ar­tar­ken, kut­la­ma­lar­da havai fişek gös­te­ri­si ger­çek­leş­ti­ril­di.
BARAN'DAN TE­ŞEK­KÜR
Ger­çek­leş­ti­ri­len se­çim­de Bor Be­le­di­ye Baş­kan­lı­ğı­na se­çi­len Ser­kan Baran, kut­la­ma­lar­da yap­tı­ğı açık­la­ma­lar­da her­ke­se te­şek­kür ede­rek, "Bugün çok önem­li bir se­çi­mi siz­le­rin des­te­ği ile ka­zan­dık. Yak­la­şık üç aydır gece gün­düz de­me­den bu par­ti­ye gönül ver­miş kar­deş­le­ri­miz­le ça­lı­şa­rak bu se­çim­den galip çıkan taraf olduk. Bu­gü­ne kadar biz­den des­te­ği­ni esir­ge­me­yen mil­let­ve­kil­le­ri­mi­ze, il baş­ka­nı­mı­za, ilçe baş­ka­nı­mı­za, ilçe yö­ne­ti­mi­mi­ze ve sü­rek­li ya­nı­mız­da olan Bor'lu hem­şe­ri­le­ri­mi­ze te­şek­kür edi­yo­rum. Hep be­ra­ber Bor için ça­lı­şa­ca­ğız ve bize ve­ri­len bu gö­re­ve layık ol­ma­ya ça­lı­şa­ca­ğız." dedi.

Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi

banner26

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV