banner21

banner25
16 Ocak 2021 Cumartesi

Yatırımcıların Yeni Gözdesi: Bor OSB!

Bor Ülkü Ocaklarından Özgen'e Görev

Bor Ülkü Ocak­la­rı Baş­ka­nı Burak Akın­cı, Üni­ver­si­te­ler­den So­rum­lu Baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Ba­tu­han Özgen'in ge­ti­ril­di­ği­ni açık­la­dı.

14 Eylül 2020 Pazartesi 12:35
Bor Ülkü Ocaklarından Özgen'e Görev


Bor Ülkü Ocak­la­rı Baş­ka­nı Burak Akın­cı, Üni­ver­si­te­ler­den So­rum­lu Baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Ba­tu­han Özgen'in ge­ti­ril­di­ği­ni açık­la­dı.
Bor Ülkü Ocak­la­rı bi­na­sın­da ger­çek­leş­ti­ri­len tö­ren­le Üni­ver­si­te­ler­den So­rum­lu Baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na getirilen Ba­tu­han Özgen, bay­ra­ğa sa­rı­lı Kur'an-ı Kerim'i öpe­rek gö­re­vi­ne baş­la­dı.
OCA­ĞI­MI­ZA ÖNEMLİ HİZMET­LER­DE BU­LU­NA­CAK
Bor Ülkü Ocak­la­rı Baş­ka­nı Burak Akın­cı ga­ze­te­miz mu­ha­bir­le­rin­den Oğuz Eser'e yap­tı­ğı açık­la­ma­da, "Bugün iti­ba­riy­le Bor Ülkü Ocak­la­rı Üni­ver­si­te­ler­den So­rum­lu Baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Ba­tu­han Özgen kar­de­şi­miz ge­ti­ril­di. Daha önce oca­ğı­mı­za önem­li kat­kı­la­rı ve hiz­met­le­ri bu­lu­nan Ba­tu­han kar­de­şi­mi­zin bun­dan sonra da hiz­met­le­ri­nin ar­ta­rak devam ede­ce­ği­ne canı gö­nül­den ina­nı­yo­ruz. Hep be­ra­ber par­ti­mi­zin ve oca­ğı­mı­zın daha iyiye ve daha ile­ri­ye git­me­si için eli­miz­den ge­le­nin en iyi­si­ni yap­ma­ya gay­ret ede­ce­ğiz. Ba­tu­han Özgen kar­de­şi­mi­ze yeni gö­re­vin­de ba­şa­rı­lar di­li­yo­rum." dedi.
ÖZGEN: BANA GÜ­VE­NEN­LERİ MAH­CUP ET­ME­YE­CEĞİM
Bor Ülkü Ocak­la­rı Üni­ver­si­te­ler­den So­rum­lu Baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na ge­ti­ri­len Ba­tu­han Özgen ise, "Şah­sı­mı bu gö­re­ve layık gören Bor Ülkü Ocak­la­rı Baş­ka­nı­mız Burak Akın­cı ve bü­yük­le­ri­mi­ze çok te­şek­kür edi­yo­rum. İna­nı­yo­rum ki hep bir­lik­te oca­ğı­mı­zı daha iyi yer­le­re ge­ti­re­ce­ğiz. Bor Ülkü Ocak­la­rı ola­rak li­de­ri­miz Dev­let Bah­çe­li'nin izin­de ve em­rin­de ol­ma­ya devam ede­ce­ğiz. Ya­pa­ca­ğı­mız ça­lış­ma­la­rı­mız­la bizi bu gö­re­ve layık gören bü­yük­le­ri­mi­zi utan­dır­ma­ya­ca­ğız ve hiç bir zaman mah­cup et­me­ye­ce­ğiz. " şek­lin­de ko­nuş­tu. 
Haber: Oğuz Eser

Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV