banner21

banner25
23 Ocak 2021 Cumartesi

Milletvekili Ergun’dan Bor'a Yeni FTR Müjdesi

BERBERLER İŞ BAŞI YAPTI

Ko­ro­na­vi­rüs sal­gı­nı ne­de­niy­le yak­la­şık 51 gün önce ka­pı­la­rı­nı ka­pa­tan ku­aför, ber­ber, gü­zel­lik sa­lon­la­rı dün iti­ba­riy­le ka­pı­la­rı­nı müş­te­ri­le­ri­ne açtı.

11 Mayıs 2020 Pazartesi 16:13
BERBERLER İŞ BAŞI YAPTI
Ko­ro­na­vi­rüs sal­gı­nı ne­de­niy­le yak­la­şık 51 gün önce ka­pı­la­rı­nı ka­pa­tan ku­aför, ber­ber, gü­zel­lik sa­lon­la­rı dün iti­ba­riy­le ka­pı­la­rı­nı müş­te­ri­le­ri­ne açtı.
51 gün­lük ara­nın ar­dın­dan açı­lan ber­ber­ler­de yo­ğun­luk göze çarp­tı. Va­tan­daş­la­rın ber­ber­ler­de sos­yal me­sa­fe ku­ra­lı­na uya­rak sıra bek­le­dik­le­ri gö­rül­dü.
HİZMETE BAŞ­LA­DIK
İlçe­mi­zin köklü es­naf­la­rın­dan Tutku Erkek Ku­afö­rü sa­hi­bi Şenol Üçer, dün iti­ba­riy­le va­tan­daş­la­ra hiz­met ver­me­ye baş­la­dık­la­rı­nı söy­le­di. Üçer, ga­ze­te­mi­ze yap­tı­ğı açık­la­ma­da, "Ko­ro­na­vi­rüs se­be­biy­le yak­la­şık 51 gün­dür ka­pa­lı olan ber­ber­ler ve ku­aför­ler dün iti­ba­riy­le açıl­dı. Va­tan­daş­la­rı­mız ta­ra­fın­dan ilk gün yo­ğun­luk ya­şan­dı. Sos­yal me­sa­fe ve hij­yen ku­ral­la­rı­na uya­rak va­tan­daş­la­rı­mı­zın saç, sakal gibi ki­şi­sel ba­kım­la­rı­nı ger­çek­leş­tir­me­ye baş­la­dık." dedi.
MAL­ZE­ME­LER DE­ZEN­FEK­TE EDİLİYOR
Va­tan­daş­la­rın sağ­lı­ğı­nı dü­şü­ne­rek ha­re­ket et­tik­le­ri­ni söy­le­yen Şenol Üçer, "Va­tan­daş­la­rı­mı­zın sağ­lı­ğı her şey­den önem­li. Dük­ka­nı­mı­zı bir kaç gün önce hij­yen ku­ral­la­rı­na uygun şe­kil­de te­miz­let­tik. Her tıraş son­ra­sın­da kul­lan­dı­ğı­mız makas, us­tu­ra, tarak gibi mal­ze­me­le­ri­mi­zi de­zen­fek­te ede­rek va­tan­daş­la­rı­mı­za daha sağ­lık­lı hiz­met ver­me­ye ça­lı­şı­yo­ruz." dedi.
ZAM SÖZ KO­NU­SU DEĞİL
Tıraş fi­yat­la­rı­na her hangi bir zam­mın ya­pıl­ma­ığı­nı be­lir­ten Üçer, "Oda­mı­zın be­lir­le­miş ol­du­ğu fiyat ta­ri­fe­si bun­dan önce ol­du­ğu gibi bun­dan son­ra­da devam edi­yor. Şu­an­da her hangi bir zam söz ko­nu­su değil" di­ye­rek söz­le­ri­ni son­lan­dır­dı.

Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Anahtar Kelimeler: Berberler İş Başı Yaptı

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV