banner21

banner25
30 Eylül 2020 Çarşamba

Obruk Yine Depremle Sallandı

Bor’da Pro­to­kol Ziyareti Yap­tı­lar

Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti (NGC) Yö­ne­tim Ku­ru­lu Bor il­çe­sin­de zi­ya­ret­ler ger­çek­leş­tir­di.

23 Aralık 2019 Pazartesi 10:22
Bor’da Pro­to­kol Ziyareti Yap­tı­lar

Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti (NGC) Yö­ne­tim Ku­ru­lu Bor il­çe­sin­de zi­ya­ret­ler ger­çek­leş­tir­di.

Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti (NGC) Baş­ka­nı Al­pas­lan Düz­gün, yö­ne­tim ku­ru­lu üye­le­ri Baş­kan Ve­ki­li Uğur Mart, Genel Sek­re­ter Cu­ma­li Adı­gü­zel, Baş­kan Yar­dım­cı­sı Tun­cay Aytaş, Genel Sek­re­ter Yar­dım­cı­sı Kemal Işık­lı, Baş­kan Yar­dım­cı­sı Kı­vanç Şim­şek ve Say­man Yasin Düz­gün ile bir­lik­te, Bor İlçe Kay­ma­ka­mı Meh­met Yavuz, Bor Cum­hu­ri­yet Baş­sav­cı­sı Özkan Ak­ka­ya, Bor Be­le­di­ye Baş­ka­nı Ser­kan Baran, Bor İlçe Em­ni­yet Mü­dü­rü Fatih Gü­venç ve Bor Milli Eği­tim Mü­dü­rü Ce­lat­tin Özü­doğ­ru’yu ma­ka­mın­da zi­ya­ret ede­rek, Niğde Ba­sı­nı ve Niğde’nin gün­de­mi hak­kın­da görüş alış­ve­ri­şin­de bu­lun­du­lar.
Ger­çek­leş­ti­ri­len zi­ya­ret­ler­de Bor il­çe­sin­de gün­lük yayın yapan 3 ga­ze­te­nin bu­lun­du­ğu­nu ve ga­ze­te­le­rin ve ga­ze­te­ci­le­rin zor şart­lar al­tın­da gö­re­vi­ni sür­dür­dük­le­ri­ni dile ge­ti­ren Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti Baş­ka­nı Al­pas­lan Düz­gün, “Basın, halkı bi­linç­len­di­ren, ha­ber­dar eden bir ara­cı­dır. Eğer ki basın ol­maz­sa, halk et­ra­fın­da olup bi­ten­den bi­ha­ber kalır. Böy­le­si­ne önem­li bir görev üst­le­nen biz basın men­sup­la­rı eko­no­mik ne­den­ler­den do­la­yı son za­man­lar­da gö­re­vi­mi­zi sür­dür­mek­te zor­la­nı­yo­ruz” şek­lin­de ko­nuş­tu.
NGC Baş­ka­nı Düz­gün, ga­ze­te­le­rin her ke­sim­den in­san­lar ta­ra­fın­dan des­tek­len­me­si ge­rek­ti­ği­ni vur­gu­la­ya­rak, Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti ve ça­lış­ma­la­rı hak­kın­da bil­gi­len­dir­me yaptı.

Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV