banner21

banner18

banner22

banner25
05 Haziran 2020 Cuma

Niğde'li Astsubay Şehit Oldu

Gazetemiz 15 Yaşında

Bugün ga­ze­te­miz 14 yılı ge­ri­de bı­rak­tı, artık 15 ya­şı­na gir­di.

09 Şubat 2019 Cumartesi 09:35
Gazetemiz 15 Yaşında
Yerel bir ga­ze­te için hiç de anım­sa­na­ma­ya­cak bu sü­re­de Bor’un ve Bor'da ya­şa­yan her ke­si­min gözü, ku­la­ğı ve sesi ol­ma­ya ça­lış­tık. 
Bazen ak­sa­yan bir ko­nu­yu gün­de­me ge­tir­dik, bazen unu­tu­lan­la­rı, bir ke­na­ra iti­len­le­ri gün­de­mi­mi­ze aldık, bazen ya­pı­lan güzel iş­le­ri siz­ler­le pay­laş­tık, Bazen ha­yal­le­ri­ni­zi ördük, ilmik ilmik, bazen başka il­ler­de olan­la­rın neden bizde ol­ma­dı­ğı­nı sor­gu­la­dık, siz­ler­le… 
Her­ke­si gibi, Borda ya­şa­yan her­ke­sin daha iyi ya­şa­ma hakkı ol­du­ğu­nu dil­len­dir­dik Hedef kit­le­miz olan oku­yu­cu­la­rın ilgi alanı, bizim ilgi ala­nı­mız oldu. 
Bazen “beni de görün!” diyen yok­sul va­tan­daş­la­rı­mı­zın sesi ol­ma­ya, yar­dım eli­nin uza­tıl­ma­sı­na çaba gös­ter­dik. Her söy­le­di­ği­mi­zin de so­nu­na kadar ta­kip­çi­si olduk.
Sır­tı­mı­zı hiç kim­se­ye, hiç­bir ku­ru­ma, hiç­bir ku­ru­lu­şa da­ya­ma­dan, kendi ya­ğın­da kav­rul­ma­yı ve okuyu­cu­la­rı­mı­zın des­te­ği­ni al­ma­yı ye­ter­li gör­dük. Yayın ha­ya­tı­mı­za baş­la­dı­ğı­mız ta­ri­hin­den bu yana il­ke­le­ri­miz­den asla taviz ver­me­dik, bun­dan böyle de yine siz­le­rin des­te­ğiy­le taviz ver­me­ye­ce­ğiz.
Kurum ha­ber­ci­li­ği veya kurum bül­te­ni gibi çıkan ga­ze­te ol­mak­tan şid­det­le ka­çın­dık. Va­tan­daş ağır­lık­lı, insan odak­lı, bi­re­yi ve top­lu­mu he­def­le­yen ha­ber­ler ve ya­zı­la­ra ağır­lık ver­me­ye, in­sa­nı­mı­zın so­ru­nu­nu orta yere koy­ma­ya, sı­kın­tı­la­rı­nı gün­de­me ta­şı­ma­ya ve va­tan­da­şın ha­ya­tı­nı ko­lay­laş­tır­mak için yet­ki­li­le­ri gö­re­ve ça­ğır­ma­ya gay­ret ettik, et­me­ye de devam ede­ce­ğiz. 
Ya­zar­la­rı­mız öz­gür­ce yazdı. 
Ha­ber­le­ri­miz öz­gür­ce ka­le­me alın­dı. Yo­rum­la­rı­mız­da da özgür dav­ran­dık ve bu öz­gür­lük, oku­yu­cu­la­rı­mı­zın BORUN SESİ'ni sa­hip­len­me­si­ne sebep oldu, gü­ve­ni­ni­zi ka­zan­dık. Ga­ze­te­ler, oku­yu­cu­suy­la, ya­za­rıy­la, mu­ha­bi­riy­le, diz­gi­ci­siy­le, bas­kı­cı­sıy­la bir ekip ola­rak ça­lı­şır. 
15 yıl­dır bu ga­ze­te­ye emek veren, oku­yan, oku­tan her­ke­se şük­ran­la­rı­mı­zı su­nu­yor, nice yıl­la­ra bir­lik­te adım at­ma­yı di­li­yo­ruz.

Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV