banner21

banner25
08 Mart 2021 Pazartesi

Niğde’de sokak ortasında kadın cinayeti

NGC’den Ka­ra­taş’a Ziyaret

Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti (NGC) Baş­ka­nı Al­pas­lan Düz­gün ve Yö­ne­tim Ku­ru­lu Üye­le­ri, Niğde İl Em­ni­yet Mü­dür­lü­ğü gö­re­vi­ne ata­nan Ömer Faruk Ka­ra­taş’a ha­yır­lı olsun zi­ya­re­tin­de bu­lun­du.

03 Ağustos 2020 Pazartesi 11:31
NGC’den Ka­ra­taş’a Ziyaret


Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti (NGC) Baş­ka­nı Al­pas­lan Düz­gün ve Yö­ne­tim Ku­ru­lu Üye­le­ri, Niğde İl Em­ni­yet Mü­dür­lü­ğü gö­re­vi­ne ata­nan Ömer Faruk Ka­ra­taş’a ha­yır­lı olsun zi­ya­re­tin­de bu­lun­du.

Gü­müş­ha­ne İl Em­ni­yet Mü­dür­lü­ğü gö­re­vi­ni sür­dü­rür­ken resmi ga­ze­te­de ya­yım­la­nan ka­rar­na­me ile Niğde İl Em­ni­yet Mü­dür­lü­ğü gö­re­vi­ne ge­ti­ri­len Ömer Faruk Ka­ra­taş’a, Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti Baş­ka­nı Al­pas­lan Düz­gün ve Yö­ne­tim Ku­ru­lu Üye­le­ri ha­yır­lı olsun zi­ya­re­tin­de bu­lun­du­lar.
Zi­ya­ret­te Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti Baş­ka­nı Al­pas­lan Düz­gün, ce­mi­yet bün­ye­sin­de­ki ga­ze­te­ler ve Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti ko­nu­sun­da bil­gi­ler ak­ta­ra­rak, Niğde’nin basın sek­tö­rün­de­ki du­ru­mu hak­kın­da bil­gi­ler verdi. Sa­mi­mi bir or­tam­da geçen zi­ya­ret­te ce­mi­yet men­sup­la­rı Niğde’nin ana so­run­la­rı ko­nu­sun­da görüş ve öne­ri­le­ri­ni bil­dir­di.
Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti Baş­ka­nı Al­pas­lan Düz­gün, Niğde’nin hu­zur­lu ve gü­ven­li bir şehir ol­du­ğu­nu be­lir­te­rek, “Niğde ba­sı­nı ola­rak em­ni­ye­ti­mi­ze des­tek ol­ma­ya ha­zı­rız. Niğde Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti ola­rak her zaman şeh­ri­mi­zin hu­zu­ru ve gü­ven­li­ği için em­ni­ye­ti­miz­le bir­lik­te ha­re­ket edi­yo­ruz. Niğde’deki basın ku­ru­luş­la­rı­mız siz­le­rin ya­nın­da ola­cak­tır. Niğde’mizin huzur ve gü­ven­li­ği için bun­dan sonra da bu an­la­yış­la ha­re­ket edi­le­cek­tir” diye ko­nuş­tu.
Ger­çek­leş­ti­ri­len zi­ya­ret­ten mem­nu­ni­yet duy­du­ğu­nu dile ge­ti­ren Niğde İl Em­ni­yet Mü­dü­rü Ömer Faruk Ka­ra­taş, “Basın bizim halk ile olan ile­ti­şi­mi­miz­de köprü va­zi­fe­sin­de­dir. Basın ile ara­mız­da­ki iliş­ki sağ­lam olmak du­ru­mun­da. Biz­ler sizin va­sı­ta­nız­la va­tan­daş­la­rı­mı­za ula­şa­ca­ğız. Gö­re­ve baş­la­ya­lı kısa bir süre oldu in­şal­lah Niğde’nin huzur ve gü­ven­li­ği için em­ni­yet teş­ki­la­tı ola­rak ça­lı­şa­ca­ğız” dedi.
Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV