banner13

banner21

banner18

banner25
09 Temmuz 2020 Perşembe

Durumu İyi Hastalar Bor'da, Entübeler Niğde'de

Vali Şim­şek'ten Jan­dar­ma'ya Kut­la­ma Me­sa­jı

Niğde Va­li­si Yıl­maz Şim­şek, Jan­dar­ma­nın ku­ru­luş yıl dö­nü­mü mü­na­se­be­tiy­le kut­la­ma me­sa­jı ya­yın­la­dı.

11 Haziran 2020 Perşembe 15:15
Vali Şim­şek'ten Jan­dar­ma'ya Kut­la­ma Me­sa­jı
Niğde Va­li­si Yıl­maz Şim­şek, Jan­dar­ma­nın ku­ru­luş yıl dö­nü­mü mü­na­se­be­tiy­le kut­la­ma me­sa­jı ya­yın­la­dı.
Ül­ke­mi­zin en köklü ku­rum­la­rın­dan biri olan Jan­dar­ma Teş­ki­la­tı­mı­zın ku­ru­lu­şu­nun 181. yıl­dö­nü­mü­nü kut­la­ma­nın onur ve gu­ru­ru­nu ya­şa­mak­ta­yız diye söz­le­ri­ne baş­la­yan Vali Şim­şek, "Jan­dar­ma Teş­ki­la­tı, ku­rul­du­ğu gün­den bu­gü­ne mil­le­ti­mi­zin bir­lik ve bü­tün­lü­ğü, dev­le­ti­mi­zin be­ka­sı ve kamu dü­ze­ni­ni ko­ru­mak için ka­nun­la­rın ken­di­le­ri­ne ver­di­ği yet­ki­ler çer­çe­ve­sin­de fe­da­kâr­ca görev ya­pa­rak ül­ke­mi­zin güven kay­na­ğı ol­muş­tur. Teş­ki­lat ya­pı­sın­da­ki de­ği­şik­lik­ler­le bir­lik­te mo­dern, iyi eği­tim­li, di­sip­lin­li ve do­na­nım­lı per­so­ne­liy­le, tek­no­lo­jik ge­liş­me­ler ışı­ğın­da suçu ön­le­me ve suç­lu­la­rı ya­ka­la­ya­rak adli mer­ci­le­re tes­lim et­mek­te­ki azim­li ça­lış­ma­la­rı asa­yiş olay­la­rın­da ve özel­lik­le kır­sal böl­ge­le­ri­miz­de et­ki­li olmuş, büyük ba­şa­rı­la­ra imza at­mış­lar­dır.
Bun­dan sonra da top­lu­mun huzur ve gü­ve­ni­ni sağ­la­mak­ta, ku­rum­lar­la iş­bir­li­ği içe­ri­sin­de, va­tan­daş­la­rı­mız­la omuz omuza ken­di­le­ri­ne tevdi edi­len gö­rev­le­ri insan hak­la­rı çer­çe­ve­sin­de, üstün va­zi­fe ve hiz­met an­la­yı­şıy­la ye­ri­ne ge­tir­me­ye devam ede­cek­le­ri­ne inan­cım tam­dır.
Bu duygu ve dü­şün­ce­ler­le Jan­dar­ma Ko­mu­tan­lı­ğı’nın ku­ru­lu­şu­nun yıl­dö­nü­mün­de, aziz şe­hit­le­ri­mi­zi bir kez daha rah­met ve min­net­le anı­yor, gö­re­vi ba­şın­da­ki teş­ki­lat men­sup­la­rı­mı­za aile­le­riy­le bir­lik­te sağ­lık, mut­lu­luk ve ba­şa­rı­lar di­li­yo­rum." de-di.
Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Erdal.alakuş 4 hafta önce yorumlandı

   Valim.abim.bana.iş.lazım.işsizim.bana.iş.ayarlaya.bilinmi.nigdeye.qelirim.calışırım.evimide.getiririm.işime.bakarım.evim.kira.3.cocugum.var.çok.zordayım.nolur.Allah.rızası.için.bana.yardımcı.ol.valim.eşimle.anlaşamıyoruz.nolur.elimizden.tut.sizden.başka.kimimiz.var.valim.Allahım.nolur.Allah.rızası.için.bana.yardımcı.ol.valim.eşimle.anlaşamıyoruz.nolur.elimizden.tut.sizden.başka.kimimiz.var.valim.Allahın.selamı.üzerine.olsun.nigde.camardı.ismim.erdal.alakuştlf.0535.317.15.31işsizlikten.dolayı.esim.beni.boşayacak

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  E-GAZETE
  ARŞİV