27.08.2016, 13:41

Birileri Çıldırıyor

15 Temmuz’da yüce Türk milletinin basiret ve azmi ile bozguna uğratılan cibiliyetsiz senaryonun bugün farklı yansımaları ve girişimleri ile karşı karşıya bırakılmaktayız. 15 Temmuz’da ülkenin milli birlik ve bütünlüğünü karşısında olanların safdaşları; bugün de farklı yöntem ve planlarla ülke huzurunu bozmak istemekte, hevesle kardeş kavgası oluşturmak gayesindedirler.

Eli kanlı hain terör örgütü, her yeni gün zalim emelleri doğrultusunda silahlı kuvvetlerimize karşı kalleşce saldırı girişiminde bulunmakta, ülke içerisinde toplumumuzun mezhep çatışmasına düşürülmesi için hesaplar yapılmakta, hain planlar devreye sokulmakta, gözü kararan ihanet cepheleri ülkenin ana muhalefet liderinden tutunda, karakollarına, sivil vatandaşlarına, yaşam alanlarına saldırmaktadır. Toplum olarak ülkemiz üzerinde ki hain emellerin boyutunu kabullenmeli ve büyük bir ittifakla gereken yaklaşım sergilenmelidir. 

Şanlı Türk milleti muzafferdir. Ülkemiz; dünya üzerinde, şanlı ırkımızın sonsuza değin yaşayacak olan ödülüdür. Nesilden nesilden, evvelden ebede fetih ruhu her daim canlıdır. Tarih sahnesinde gazi olmuş, şehit olmuş lakin hiçbir şartta teslim olmamış olan milletin imanla yaptığını hiçbir şer cephesi ihanetle yıkamayacaktır.

Karşı karşıya olduğu tüm hususlarda, içerisinde bulunduğu tüm mücadelelerde ülkemizin mağlubiyetini içten içe sinsice bekleyen, olumsuzluk dileyen kesim her ayrı hususta, her ayrı mücadelede; “bozguna uğratıldıkça, istedikleri tablo bir türlü oluşmadıkça, ülkemiz pes etmeksizin bin yıldır üzerine bastığı topraklara leke sürdürmemek şuuru ile muzaffer oldukça, bir oldukça, beraber oldukça, kardeş oldukça, milli varlıkları korudukça" adeta çıldırıyor. 


Hiç bir hain güç ve emeli; Mehmetlerden Fatih çıkaran bu şanlı ve muazzam iradeye karşı başarılı olamayacaktır. Zira zalimlerin karşısında; ezan dinmez diyen, bayrak inmez diyen, şehit ölmez diyen birileri var.
Yorumlar (2)
Kadir Çetin 6 yıl önce
helal olsun agzınıza kaleminize saglık muhteşem bi hitabetiniz var umarım farklı mecralarda da degerlendirilir
Ahmet Yoldaş 6 yıl önce
Bu ulkenin senin gibi korkusuz yiğitlere ihtiyacı var üstad helal olsun sana
Günün Anketi Tümü
Yayın politikamızdan memnun musunuz?
Yayın politikamızdan memnun musunuz?