28.11.2016, 09:50

Bu Zor Günlerde Geçecek

Ülkemiz son aylarda ve son günlerde sıkıntılı günler geçirdi, geçiriyor. 

Türkiye’nin kalkınmasına engel olmak için, huzurunu kaçırmak için, İslam ülkelerine ve Türk devletlerinin önderliğini önlemek için dış düşmanlarımız ve iç düşmanlarımız hiç soluk almadan çalışıyor. 

2000'li yıllardan sonra ülkemiz gelişmeye önem vererek mücadele ediyor.

Sanayileşmede, eğitimde, tarımda büyük hamleler yapan ülkemiz düşmanlarını kıskandırdı. Bu ülke düşmanları başta siyonist devlet İsrail, ABD ve Avrupa Birliği ülkeleri huzurumuzu bozmak için çeşitli yollara başvurdu ise de başarılı olamadılar. 

PKK, DHKP-C, DEAŞ, PYD, YPG, FETÖ, PDY gibi terör örgütleriyle iş tutup onlara ekonomik yönden, silah yönünden, istihbarat yönünden, siyasi yönden destek verip taşeron olarak kullandılar ve kullanmaya devam ediyorlar. Her yola başvuran dış düşmanlarımız ve iç düşmanlarımız başarılı olamadı. 

FETÖ/PDY’ye destek verip 15 Temmuz’da darbe yaptırmaya kalktılar. Başarılı olamayan darbeci vatan hainleri başka yolları denemeye başladılar. Ülkemizin güney bölgelerinde Irak’ta, Suriye’de, dış düşmanlarla birlikte çeşitli oyunlar oynayıp devletçikler kurdurmanın peşindeler. 

Ama bundan da sonuç alamayacaklar. Allah’ın izniyle ordumuz, güvenlik güçlerimiz görev başında. 

AB ülkeleri son günlerde PKK’nın tanında ve teröristlere sahip çıkıyor. FETÖ’nün adamlarını koruyorlar. Türkiye’ye AB ve AP baskı kurmanın peşinde. 

Şu günlerde zor günler geçiriyoruz. Ülkemize yirmi yedi düvel musallat olmuş bizi yıkmaya, bölmeye çalışıyorlar. Ama ülkemizin başında kaptanımız ve hükümetimiz var. Güçlü ekonomimiz, güçlü hükümetimiz, güçlü halkımız, emin idarecilerimiz, korkusuz insanlarımız var. Güçlü gemimizi batırmak için yolcular arasında gemiyi delmeye, batırmaya çalışan iç düşmanlarımız da var. 

Anamuhalefet CHP, HDP ve siyasetçilerimiz var. Gemi batarsa hepimiz yok oluruz bunu düşünmemiz lazım. Ülkede kargaşa çıkarıp dövizi, faizi yükseltip para kazanmanın peşinde olanlar var. 

Milletimiz hiç korkmasın. Başımızda samimi ve cesur liderimiz var. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. 

Düşmanların bir planı varsa Allah’ın da planı vardır. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yayın politikamızdan memnun musunuz?
Yayın politikamızdan memnun musunuz?