banner21

Anlam'da Anlamlı Etkinlikler Bitmiyor

2017-2018 Eğitim- öğretim yılına hızlı bir başlangıçla giren Özel Niğde Anlam Okulları Kızılay Haftasını’ da etkinliklerle tamamladı.

EĞİTİM 01.11.2017, 17:12 01.11.2017, 17:15
Anlam'da Anlamlı Etkinlikler Bitmiyor
2017-2018 Eğitim- öğretim yılına hızlı bir başlangıçla giren Özel Niğde Anlam Okulları Kızılay Haftasını’ da etkinliklerle tamamladı.

Anlam Okulları Kurucularından Serkan Gedik Kızılay Haftası’nın anlam ve önemini belirten konuşmasında şunları söyledi:

‘Kızılay veren el ile alan el arasında bir köprü durumundadır. Bu köprünün sürekliliğini sağlamak da bizlere düşen en önemli görevdir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize bu sorumluluk bilincini kazandırabilmek için böyle haftalara çok önem veriyoruz. Bunun için de Türk Kızılayı Genel Hizmet Yöneticisi Erman Erbaş ve Gönüllü Kızılay Gençlik Kolları mensubu arkadaşlarımızı okulumuza davet ettik. Arkadaşlarımız öğrencilerimize Türk Kızılayının önemi ile ilgili bilgilendirici seminer yaptılar. Kendilerine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Anlam Okulları Kurucularından Serkan Gedik sözlerine şu şekilde devam etti:

‘Kızılay haftasında farkındalık yaratmak amacıyla Miniko Çocuk Akademisini okulumuza davet ettik. Geleceğin ANLAM’ ları olan miniklerimize Meslek Dersleri Öğretmenlerimizden Nurşah İnanlı’nın eşliğinde okulumuzu gezdirdik. Sağlık, ilk yardım, öz bakım becerileri vb. konularda onları bilgilendirdik. Minyatür Kızılay çadırımızı inceleyen Miniko Çocuk Akademisi öğrencileri unutulmaz bir deneyim yaşadılar. Davetimize icabet eden Miniko Çocuk Akademisi Müdüresi Melda Kestek ve değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz.’

Anlamlı bir gelecek için ….

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)