banner21

Gültekin, İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti

Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip lisesini ziyaret eden Milletvekili Gültekin, "İmam Hatip Liseleri, dinini, ezanını bilen, vatanına, bayrağına ve milletine sevdalı bireyler yetiştiren güzide eğitim kurumlarımızdan birisidir" dedi.

EĞİTİM 09.09.2020, 14:32 09.09.2020, 14:37
Gültekin, İmam Hatip Lisesini Ziyaret EttiRecep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip lisesini ziyaret eden Milletvekili Gültekin, "İmam Hatip Liseleri, dinini, ezanını bilen, vatanına, bayrağına ve milletine sevdalı bireyler yetiştiren güzide eğitim kurumlarımızdan birisidir" dedi.

Bir televizyon programında içindeki kirli zihniyeti diline vuran sözüm ona bir öğretim görevlisi, İmam Hatipli kardeşlerimize nefret saçtı. İmam Hatip Liseleri, dinini, ezanını bilen, vatanına, bayrağına ve milletine sevdalı bireyler yetiştiren güzide eğitim kurumlarımızdan birisidir. O zat aklınca İmam Hatipleri aşağıladığını sanıyor ama bugün Türkiye'nin başında olan İmam Hatipli, Tüm dünyaya meydan okuyor, vatanını satan anlaşmalara değil ülkesini şaha kaldıracak anlaşmalara imza atıyor. 

Türkiye'yi şaha kaldıran milletini hizmetle tanıştıran, bayrağına sevdalı olan İmam Hatipliyi görmek tanımak isteyen liderimiz  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a bakabilir. 

Tabii biz milletin değerlerini, kurumlarını hedef alan saldırılarla ilk defa karşılaşmıyoruz. Modern Türkiye’nin tarihi azgın azınlığın, sessiz çoğunluğu sindirmeye, baskı ve tahakküm altına almaya yönelik tacizleriyle doludur. Milletin kökleriyle bağını koparmak, insanımızın hayat pınarlarını kurutmak için daha önce de pek teşebbüs yapılmıştır. İlim, irfan ve hizmet yuvalarına tahammülsüzlük maalesef toplumun belli bir kesiminde ideolojik saplantı halini almıştır.

Aslında bu olayın en temelinde, kirli ve bozuk düzenlerini bozan, ülkemizi onların ve sahiplerinin elinden alıp milletine teslim eden, ben milletimden daha büyük güç tanımam diyen Cumhurbaşkanımız var. Onun üzerinden Hak dinimiz İslamiyet’e saldırıyorlar. Aziz milletimizin Evindeki buğdayını bağışlayarak kurduğu İmam Hatip Liseleri bugün Türkiye'nin istiklal ve istikbalini hazırlıyor. Biz İmam Hatiplerimizi, sapık, tecavüzcü, sahtekârlıkla değil, millet, bayrak, ezan, İslam, devlet, gelecek, kısacası mazlumun umudu olan Güçlü ve Büyük Türkiye'nin birer yapı taşı olduğunu biliyoruz. Bu kendini bilmez sözde aydınlarda öğrenecekler.

Yargı önünde de hesaplarını verecekler. Türkiye genelinde bu ahlak yoksunu zihniyet hakkında suç duyuruları yapılıyor. Adalet önünde herkes hesabını verecek." Dedi.

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)