banner21

Halk Eğitim Merkezinde Yediden Yetmişe Herkese Eğitim Veriliyor

Niğde Halk Eğitim Merkezinde yediden yetmişe toplumun her kesimine eğitim veriliyor. Kadınlar, gençler, engelliler ve göçmenler Halk Eğitim Merkezindeki birbirinden farklı kurslarla kişisel veya mesleki gelişim imkanı buluyor.

EĞİTİM 13.09.2017, 09:15 13.09.2017, 09:16
Halk Eğitim Merkezinde Yediden Yetmişe Herkese Eğitim Veriliyor

Niğde Halk Eğitim Merkezinde yediden yetmişe toplumun her kesimine eğitim veriliyor. Kadınlar, gençler, engelliler ve göçmenler Halk Eğitim Merkezindeki birbirinden farklı kurslarla kişisel veya mesleki gelişim imkanı buluyor.

Halk Eğitim Merkezinde, bilgisayar, muhasebe, programcılık, İngilizce, hasta kabul işlemleri, kalorifercilik, gibi meslek edindirme kursları, resim, müzik, diksiyon, satranç, Kur’an-ı Kerim, işaret dili ve çeşitli spor branşları gibi kişisel gelişim kursları başta olmak üzere yüzlerce kurs seçeneği sunuluyor. Geleneksel meslekleri yaşatılıyor Türk Kültürünün yapı taşları olan sanat dalları ve geleneksel meslekler de halk eğitim merkezinde hayat buluyor. Ebru, tezhip, hüsn-i hat, ahşap oymacılığı ve çeşitli yörelere ait halk oyunlarına yönelik kursları Halk Eğitim Merkezinde veriliyor.

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)