banner21

Öğrencilerden Hastalara Ziyaret

Niğde'de, Şehit Okan Acar İmam Hatip Ortaokulunda eğitim gören 28 öğrencinin oluşturduğu "iyilik timi" Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hasta ziyaretinde bulundular.

EĞİTİM 16.02.2017, 17:40 16.02.2017, 17:44
Öğrencilerden Hastalara Ziyaret
Niğde'de, Şehit Okan Acar İmam Hatip Ortaokulunda eğitim gören 28 öğrencinin oluşturduğu "iyilik timi" Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma  Hastanesi'nde hasta ziyaretinde bulundular. 
Şehit Okan Acar İmam Hatip Ortaokulunda eğitim gören 28 öğrencinin oluşturduğu "iyilik timi" Öğrencileri polikliniklerde hasta ziyaretinde bulundular. Öğrencilerin düşünceli davranışları hastaları ve hasta yakınlarını da memnun ederken ziyaret sırasında zaman zaman duygusal anlar da yaşandı. Ziyaret sırasında hastalara öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi.

Şehit Okan Acar İmam Hatip Ortaokulu yetkilileri, okul olarak Değerler Eğitimi projesine çok önem verdiklerini ve bu kapsamda çalışmaların devam edeceğini söyledi.

İyilik timi öğrencileri ise, " Okul olarak bu türlü güzel etkinliklerimize devam edeceğiz. Ayrıca hastanelerde yatmakta olan tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz" Dediler.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)