18.08.2016, 17:32

FETÖ ve Paralel Din

İslamın doğuşundan bu yana İslamla mücadele günümüze kadar devam etmektedir. Küresel sistem Ehli Sünnet omurgasını çökertmek için uğraşmaktadır. 

İslam düşmanları paralel dinler icat ederek İslamın yok olması için, düşmanlara boyun eğdirilmesi için çalışılmaktadır. Küresel dünyada iki asırdır islam dünyasının sınırlarını çizen İngilizler şunu çok iyi biliyor. “Eğer Ehli Sünnet omurga çökertilirse, bir çok paralel din icat edilir. 

Böylelikle İslam dünyası kolaylıkla parçalanır, aktör olması tarih sahnesine çıkması engellenir.” 

DAEŞ gibi Neo Selefilik üzerinden terör örgütleri icat ederek müslüman kitleleri İslamdan uzaklaştırmak, sonrada ana kaynakları konusunda da şüphe uyandırarak İslamı özünden uzaklaştırıp Budizm, Hinduizm, Hıristiyan, Moon, Musevi gibi uydurma dini kabul ettirmek için uğraşılmaktadır. 

Dinler arası diyaloğun asıl sebebi de budur. Paralel din icat etmektir. Şuan İslam dünyasını karıştırıp yürütecek tek ülke İngilteredir, bunu yürütende onlardır. 
Osmanlı’yı yıkan, Hindistanı parçalayan Yahudilerle İngilizlerdir. Arap dünyasını parçalayan, uyduruk krallıklar oluşturan, sınırları çizen, sorun çıkaran İngilizlerdir. 

FETÖ Yahudilerle, Vatikanla derin ilişki içinde olup FETÖ’nün beyin takımı üst akıldır. Üst akıl ise İngilizler, ABD ve İsrail’dir. 

FETÖ’nün 17 yıldır ABD’de bulunması da bir başka sebeptir. 1999'da Abdullah Öcalan’ı teslim edip FETÖ’yü götüren ABD’dir. 

15 Temmuzda başarı sağlanamayınca FETÖ’ye yol gözükmüştür. ABD’nin ılımlı islam çalışmasını FETÖ yönetmektedir. FETÖ kendi adamlarına Mehdiliğini ve halifeliğinin ilan edilmesini istemiştir. 

Özünden uzak bir İslam icat edilerek bunun adıda paralel din olacak. İngilizlerin icat ettiği Selefiliğe karşı paralel din alternatif olmasıdır. Burada asıl maksat hormonlu müslümanlar icat etmektir. 

Böylelikle Türkiye’nin toparlanmasını, İslam dünyasının toparlanmasına ve ülkemizin lider olması engellenmek isteniyor. 

Bunun için ABD, İngiltere, AB ülkeleri, İsrail Erdoğan’ı ve Hükümetini yok etmek için her yolu deniyorlar. 

Allah birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın. 

Cumanız mübarek olsun.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yayın politikamızdan memnun musunuz?
Yayın politikamızdan memnun musunuz?