20.09.2017, 11:30

FETÖCÜLER TEVRATA GÖRE YALAN SÖYLÜYOR

Yahudi ve Hıristiyan dininde on emir dini ve ahlaki vecibeleri kapsayan hükümlerdir. On emir tevrata göre tanrı tarafından taş levhalara yazılıp Hz. Musa'ya Tur dağında ve İsrail oğullarına anlatmak üzere verilmiştir.

Yine on emir Tevrat'ın çıkış bölümünde etraflıca anlatılır. Aslında on emirde geçen hükümler, bütün peygamberlere gönderilip kutsal kitapların hepsinde vardır. Bundan Müslümanlar da sorumludur. Kuran-ı Kerim'in pek çok ayetlerinde geçmekle beraber İsra suresinin 101. ayetinde açıkça anlatılır. Yahudiler bu on emri sadece kendi kavimleri için verildiğini iddia ederler ve sadece Yahudiler için uygularlar.

Yine şimdiki tahrif edilmiş Tevrat'ta Yahudi ırkını yücelten, diğer ırkların Yahudiliğe hizmet etmek için yaratıldığını anlatan onlarca BAB (Ayet) vardır. Onun için Yahudiler kendi ırklarından başkasını sevmezler. Diğer ırkları hakir görürler. Zira ellerindeki Tevrat öyle söylemektedir. Şimdiki Tevrat ırkçılık yapmaktadır.

Bu sebeple Yahudiliğe zarar verecek, Yahudiliği aşağılayacak kavimler için ve Yahudiliğin baki kalması için ZİNA, YALAN SÖYLEME, ADAM ÖLDÜRME, FAİZ ALMA gibi on emirde geçen bu hükümleri yapmak mübahtır.  On emirden biri adam öldürmeyeceksin der. En alasını Yahudiler yapar. Öldürdüğü Filistinli sayısı binleri geçmiştir.

Bir diğer emir yalan söylemeyeceksin der. Yalan üzerine kurulu dünya medya imparatorluğunu yöneten Yahudilerdir.

Bir diğer emir faiz almayacaksın der. Dünya finans kapitalizminin başında Yahudiler vardır. Bu tür uygulamaların amacı Yahudi olmayanlara karşıdır. Çünkü Yahudiler kendi inancında olmayanlara karşı yaptıkları icraatta hiç bir sorumluluk taşımazlar.

FETÖCÜLER'de aynı Yahudi prensiplerini uyguluyorlar. Yahudilerin yolunu takip ediyorlar. Fetöcülere göre, kendilerinden olmayan insanların hiç bir değeri yoktur. Zira Yahudilikte ki gibi kendi inanç ve davaları kutsaldır. Davalarını engelleyecek her türlü söz, hareket ve davranış Fetöcülüğe yapılmış bir hakarettir. Bu kutsal davalar uğruna YALAN SÖYLEMEK MÜBAHTIR. Bunu da gayet dindar bir duygu içerisinde yapıyor olmalarıdır. Zira en samimi dindarlar kendi tarikatlarıdır.

Fetöcüler gibi kendi aralarında toplantı yapıp en samimi dindar kendilerini gösteren tarikat ve kurum varsa düşünmek lazım. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yayın politikamızdan memnun musunuz?
Yayın politikamızdan memnun musunuz?