Firma Rehberi

banner21

Arc Toner Dolum ve Bilgisayar
Arc Toner Dolum ve Bilgisayar
Sektör Toner Dolum
İl / İlçe İstanbul / Mecidiyeköy
Web Sitesi http://www.arctonerdolum.com
Telefon 0212 347 89 99
 Arc Toner Dolum Merkezi olarak bilgiyi ve teknolojiyi son damlasına kadar kullanarak müşterilerine makul, uygun fiyatlı ve kalıcı çözümler sunarak kalitenize ortak olmaktadır. Dünya piyasasında olduğu gibi son gelişme ve teknolojinin yerinde durmamasının verdiği sürekliliği Türkiye pazarına sağlamaktayız.
 
Verdiğimiz hizmetlerin ve dolum işlemlerimizin arkasında bulunmamız ise bizi bu günlere kadar getirerek iyi referanslara sahip olabilmemizde büyük rol oynamıştır. Misyon ve amaçlarını hiç değiştirmeyen firmamız zamanın ilerlemesine hem donanımsal hem de yazılımsal olarak ayak uydurarak sizleri hiçbir konuda eksik bırakmamıştır. Kalite standartları bakımından birçok firma ile çalışan firmamız özelikle Arc Toner Dolumu Merkezimizin açılması ile bu sektörde öncü ve lider pozisyonuna geçmiştir.
 
Farkı ve kaliteyi bizim ile yaşamanız için sizi kartuş ve tonerler ile uğraştırmadan dolumu nu gerçekleştirerek cihazınızın eskisinden daha iyi bir performans ile tam gaz yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz. Toner dolum u oldukça zahmetli bir iş olduğu gibi üst düzeyde tecrübe ve bilgi sahipliği gerektirmektedir. Bünyemizde bulunan yetkili ve eğitimli personellerimiz sayesinde 0 gibi düşük bir hata seviyesinde her türde ve çeşitte cihazlarınıza sağlıklı ve uzun ömürlü dolumlar yapılabilmektedir.Bu özelliklerimiz sayesinde böylesine büyük bir teknoloji pazarında gözlerin hep bizde olması ve gerek imkanlar gerekse misyonumuzu kendilerine misyon edinerek bize özenmeleri kaçınılmaz olmaktadır.
 
Sonuç itibari ile misyonunda bulundurduğu kelimeler ve verdiği hizmetlere bakılacak olur ise bu zamana kadar bu başarıyı yakalamanın güç, irade ve dürüstlükten öte bir çalışma olmadığı gayet açık ve nettir.Yapılan dolum hizmetlerinde verilen garanti ve dolum cihazlarında ki son sistem teknoloji ile ödediğiniz ücretin kat ve kat daha fazlasını hizmet olarak aldığınızı memnuniyetinizden kullandıkça anlayacaksınız.
 
Biraz da fiyatlardan bahsedecek olur isek firmamızın kullandığı ürünler, cihazlar ve tozlar bakımından kaliteyi bu kadar uygun miktarlara yakalamanız bizi tercih edilen firmalar arasında ilk sıraya koymaktadır. Bir hizmeti verirken önce müşterinin ürün memnuniyetini sonra ise ekonomik yönden memnun bir şekilde ayrılmasını isteyen firmamız ücret ve karin misyonunda 2. sırada olduğunu yineleyerek belirtmek istiyor.”Önce Hizmet ve Memnuniyet” sözü ile misyonumuzu oldukça açık bir şekilde belirtmekteyiz.
 
Sizin boş kartuş ve tonerlerinizin çöpe atarak çevreye zarar vermesi yerine çevrecilik adına bir proje olarak başlattığımız boş Kartuş ve Tonerlerinizi bize satarak,hem kazanç sağlayabilir hem de çevrenizin temizliğini koruyabilirsiniz.Dilerseniz bu boş kartuş ve tonerlerinizin dolumu yaptırabilir kaldığınız yerden işlerinize devam edebilirsiniz. Bizim için marka ve model fark etmeksizin getireceğiniz tüm cihazlar için bir çözüm ve önerilerimiz bulunmaktadır.Çünkü baskı ve görselliğinizi en üst seviyeye çıkarmak için kullandığımız hammadde ve dolum materyallerini ince eleyerek,bazı standartların üstünde olanları kullanmaktayız.
 
Arc Toner ve Kartuş Dolum Merkezimiz ile sizlere verdiğimiz bu hizmetler ile şirket,matbaa ve yazılı belgelere dayalı olan birçok sektörde tasarruflu bir ekonomi ile uzun süreçli kullanım şartları sunmaktayız. Bir nevi çözüm ortaklığı düşüncesi ile size az ücret ile ne kadar verimli olabileceğimizi her zaman ileriye yönelik fikirler ile düşünmekteyiz.İstanbul gibi büyük bir şehirde ve Pazar yelpazesinde sektörümüzde ilk sıralarda olmanın onurunu her zaman yaşayarak buna laik çözüm önerileri ile ilkleri bizlerle birlikte yaşayacaksınız.Unutmayın ki yüksek ücretler ödeyerek kaliteli bir hizmet aldığınız düşünülemez, önemli olan kaliteli hizmeti anlayarak ve yaşayarak kaliteli olduğunu ve bu firmanın size verdiği hizmetin karşılığını en minimum fiyatlar ile sadece sizin memnuniyetinizi kazanması il sağlaması kaliteli ve iyi bir hizmet aldığınıza örnektir.

Adres: Kervangeçmez Sok. Dilan Pasajı 7/42