2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2017 yılı değerlendirme toplantısı Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Değerlendirme Toplantısına Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Adalet Komisyonu Başkanı Osman Soydal, Ceza İnfaz Kurumu savcısı Mustafa Seymen, Hâkim Kılıçarslan Erdem, Kurum Müdürü Ramazan Fidanoğlu, Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Osman Yağcı, Denetimli ve Serbestlik Şube Müdürü Fatih Akkaya, Niğde Adliyesi Yazı İşleri Müdürleri Bayram Göçmen, Ahmet Türker, Yalçın Ünal, Serpil Demirhan, Güler Güçlükol, Kurum 2. Müdürleri ve Personelleri katıldı.

GÜNDEM 12.04.2018, 11:00 12.04.2018, 11:01
2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2017 yılı değerlendirme toplantısı Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Değerlendirme Toplantısına Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez,  Adalet Komisyonu Başkanı Osman Soydal, Ceza İnfaz Kurumu savcısı Mustafa Seymen, Hâkim Kılıçarslan Erdem,  Kurum Müdürü Ramazan Fidanoğlu, Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Osman Yağcı, Denetimli ve Serbestlik Şube Müdürü Fatih Akkaya, Niğde Adliyesi Yazı İşleri Müdürleri Bayram Göçmen, Ahmet Türker, Yalçın Ünal, Serpil Demirhan, Güler Güçlükol, Kurum 2. Müdürleri ve Personelleri katıldı.

 Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kurum Müdürü Ramazan Fidanoğlu’nun kurum işleyişi ve kurum hakkında kısa konuşmaları ile başlayan değerlendirme toplantısı Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez’in konuşmalarıyla devam etti.

Cumhuriyet Başsavcısı Dönmez; kurumun işleyişinin genel olarak iyi olduğunu belirterek Kurum Müdürlerini ve Kurum çalışanlarını ortaya koydukları özverili çalışmalarından dolayı kutladı ve başarılarının devamını dilerim” dedi.

Program Kurumun tanıtımı, kurumda gerçekleştirilen fiziki değişiklikler ile işyurdu atölyelerinin istatistikleri, Ceza İnfaz Kurumu personelleri ile yapılan etkinliklerin izlenmesinin ardından Kurumda başarı gösteren kurum personellerine plaket töreni gerçekleştirildi. 

Son olarak Önümüzdeki yıllarda gerçekleştirilmesi planlanan projelerin tanıtımıyla programa son verildi.

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)