23 NİSAN COŞKUSU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Bor’da coşkuyla kutlandı.

GÜNDEM 24.04.2022, 20:18
23 NİSAN COŞKUSU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Bor’da coşkuyla kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Bor’da da coşkuyla kutlandı.
Sabah Bor Hükümet Konağı'ndaki Atatürk Anıtına Çelenk koyma töreniyle başlayan kutlama programı Bor Mehmet Güleç ortaokulun da yapılan törenle devam etti.  Bor Mehmet Güleç Ortaokulunda gerçekleştirilen  kutlama programına Bor kaymakamı Mehmet Yavuz, Bor Garnizon Komutanı Ömer Ali Polat, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, İlçe Emniyet Müdürü Caner Öz, İlçe Jandarma Komutanı Fatih Direk,  Bor Milli Eğitim Müdürü Celalettin Özüdoğru diğer kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının ve siyasi partilerin temsilcileri, öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunması ile başlayan programda günün anlam ve önemini belirten şiirler ve yazılar okundu. Etkinlikler daha sonra öğrencilerin hazırlamış olduğu Müzikli gösteriler, Oratoryo gösterileri ve Halk Oyunları gösterileriyle son buldu.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)