Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan, Vali Şimşek'i Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Niğde Sivil Toplum Örgütleri ile buluşma programı öncesinde Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’i Makamında ziyaret etti.

GÜNDEM 04.01.2018, 17:40 04.01.2018, 17:51
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan, Vali Şimşek'i Ziyaret Etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Niğde Sivil Toplum Örgütleri ile buluşma programı öncesinde Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’i Makamında ziyaret etti.

Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, AKDENİZ-PA Komisyon Başkanı Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan ve AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin birlikteliğinde gerçekleştirdiği ziyarette,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Vali Yılmaz Şimşek’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan burada yaptığı açıklamada " AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum Örgütleri Başkanı olarak bugün milletvekillerimiz ile birlikte sivil toplum örgütlerimiz ile buluşacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda gerçekleştireceğimiz toplantımızda Niğde’de yapılması planlanan yatırımlar ve projeleri görüşeceğiz.  

Toplantı öncesi ilin mülki amiri, devletimiz ve hükümetimizin şehrimizdeki temsilcisi Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek’i ziyaret ettik. Sayın Valimizi daha önce Pendik Kaymakamlığı zamanından da tanıyoruz. İnşallah ilimiz Niğde’ye ve ülkemize güzel hizmetlere vesile olurlar. Ben tekrar görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor; başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Ben, tüm Niğdeli hemşerilerim adına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Sayın Harun Karacan’a ilimize yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan STK’larla Buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Niğde'de faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri ile buluştu. 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Niğde Valiliği, Niğde Belediye Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinin ardından bir otelde sivil toplum örgüt temsilcileriyle bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ı Otel girişinde Türk Kızılay’ı Niğde Şubesi Başkanı Bekir Mumcu,  Kızılay Eskişehir Şube Başkanı Yüksel Girgin ile Ankara Çukurambar Şube Başkanı Uğur Sayın otel girişinde karşılayarak Karacan’a çiçek takdim ettiler.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Türkiye'nin 2023 süreci daha sonra 2053 ve 2071'e kadar uzanan bu yol haritasını 2019 seçimleri belirleyecek. Burada herkese görev düşüyor." dedi.

Karacan, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek'i ve Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan'ı ziyaret ederek kent hakkında bilgi aldı.

AK Parti İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya gelen Karacan, burada yaptığı konuşmada, Niğde'ye sivil toplum kuruluşları ile sohbet etmeye geldiklerini söyledi.
Karacan, 2019 seçimlerine az bir süre kaldığını ve teşkilatlarla birlikte 2019 sürecinde hep birlikte çalışmaları gerektiğini belirten Karacan, şöyle konuştu:  "Bu süreçte çalışırken de hiçbirimiz hiçbir şekilde hangi makamda, hangi mevkide olursa olsun, ister milletvekili, ister genel başkan yardımcısı, ister belediye başkanı, ister yönetimlerde belde başkanı olsun, hangi makamda olursa olsun hiçbirimizin bu süreçte hesap düşünme haddi de yok hakkı da yok. Hep birlikte sadece kendimiz için değil, kendi makamımız için değil, kendi evlatlarımız için de değil, Türkiye için çalışmalıyız. Türkiye'nin 2023 süreci daha sonra 2053 ve 2071'e kadar uzanan bu yol haritasını 2019 seçimleri belirleyecek. Burada herkese görev düşüyor. Bu memlekete inanan, bu memlekete güvenen, liderine güvenen, lideriyle beraber yol yürümüş herkese görev düşüyor. Makamı ne olursa olsun, ister sade bir üye, ister AK Parti gönüllüsü olsun, ister herhangi makamda görevi olsun hiç fark etmez. Eğer biz geleceğimizi, çocuklarımızın geleceğin, Türkiye'nin selametini düşünüyorsak hep birlikte, küsmeden, darılmadan, birbirimizi incitmeden, birbirimizin eksiklerini tamamlayarak, fazlalıklarımız varsa bunları da birbirimize sadece kulağına fısıldayarak bu süreçte yol almamız lazım."

Karacan, 2019 sürecinde kadın kollarının çalışmasının önemli olduğunu ifade ederek, 2019 sürecinde kadın kollarına çok yük bineceğini bildirdi.

Kadın kollarının daha aktif, daha dinamik, daha heyecanlı, gençlik kollarıyla beraber hep birlikte bu süreci tamamlamaları gerektiğini aktaran Karacan, şunları kaydetti:  "İnşallah hep birlikte bu süreci tamamlayacağız. Bu süreçte tabiki eksiklerimiz olacak, yanlışlarımız da olacak ama bunu bilerek değil, bilmeden yapılan yanlışlıkların hepsi bir şekilde telafi edilir. 2019'da Mart'tan başlayacak ve arkasından kasımdaki Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde gerçekten Türkiye'nin bir yol haritası çizilecek. ya Türkiye'ye denilecek ki bundan sonra 2023, 2053, 2071'li yılların Türkiye'sine giden, ilerleyen, dünya lideriyle beraber dünyada hükmeden bir Türkiye olacak ya da eskisi gibi Türkiye 70'li, 80'li yıllardaki gibi hatta 2000'li yılların başındaki gibi Türkiye yeri geldiğinde bir milyar dolar için kapılarda bekleyen bir Türkiye olacak bunun kararını halkımız verecek."

Karacan, daha sonra bir otelde sivil toplum kuruluşu temsilcileri bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan, Başkan Özkan’ı Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Niğde Sivil Toplum Örgütleri ile buluşma programı öncesinde Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ı makamında ziyaret etti.

Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, AKDENİZ-PA Komisyon Başkanı Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen ve AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin birlikteliğinde gerçekleştirdiği ziyarette,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Belediye Başkanı Rifat Özkan’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan burada yaptığı açıklamada "AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum Örgütleri Başkanı olarak bugün milletvekillerimiz ile birlikte sivil toplum örgütlerimiz ile buluşacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda gerçekleştireceğimiz toplantımızda Niğde’de yapılması planlanan yatırımlar ve projeleri görüşeceğiz. Toplantı öncesi Belediye Başkanımız Rifat Özkan’ı ziyaret ettik. İnşallah ilimiz Niğde’ye ve ülkemize güzel hizmetlere vesile olurlar. Ben tekrar görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Tüm Niğdeli hemşerilerim adına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Sayın Harun Karacan’a Niğde’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)