BAŞKAN BARAN: “BİRLİK İÇERİSİNDE MEMLEKETİMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIMANIN DERDİNDEYİZ.”

Bor Belediye Başkanı Serkan Baran düzenlemiş olduğu iftar programlarıyla, Niğde ve Bor Basını, Bor Merkez Mahalle Muhtarları, Bor Esnaf Odaları, Kooperatifler ve son olarak da Bor Belediyesi Meclis üyeleri ile biraya geldi.

GÜNDEM 10.04.2022, 13:10
BAŞKAN BARAN: “BİRLİK İÇERİSİNDE MEMLEKETİMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIMANIN DERDİNDEYİZ.”


Bor Belediye Başkanı Serkan Baran düzenlemiş olduğu iftar programlarıyla, Niğde ve Bor Basını, Bor Merkez Mahalle Muhtarları, Bor Esnaf Odaları, Kooperatifler ve son olarak da Bor Belediyesi Meclis üyeleri ile biraya geldi. Başkan Baran’ın programlarda üzerine vurgu yaptığı konu birliktelik oldu. Baran verdiği mesajda “Birlik içerisinde memleketimizi daha da ileriye taşımanın derdindeyiz.” dedi.  Başkan Baran iftar yemeğinin ardından davetlilerle istişare ve fikir alışverişi toplantıları gerçekleştirdi. 

BASIN BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ
Bor Belediye Başkanı Serkan Baran gazetecilerle yapmış olduğu İftar programının ardından Bor ve Niğde’de görev yapan basın mensuplarıyla görüş alışverişinde bulundu. Başkan Baran basının birleştirici bir güç olmasından yana olduğunu belirtti. Başkan Baran Niğde medyasında bir bütünlüğün olmadığını ifade ederek; “Basın birlik olunca daha güçlü olur. Bizler Niğde basınının birlikte hareket etmesini istiyoruz. Basında bölünmeler, ayrışmalar olduğu sürece özellikle memleket konularında istenilen sinerji ve gücü oluşturamıyoruz” dedi. Basın mensuplarının sordukları sorulara da içtenlikle cevap veren Başkan Baran özellikle Bor Organize Sanayi Bölgesindeki yatırımları değerlendirdi. 
MUHTARLARIMIZ DEMOKRASİNİN TEMEL YAPI TAŞLARIDIR
İftar yemeğinde Bor Merkez Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelen Bor Belediye Başkanı Serkan Baran; “Demokrasimizin temel yapı taşı, mahalli yönetimlerin itici gücü muhtarlarımızla iftar yemeğinde bir araya geldik. Mahallelerimize yapacağımız yeni hizmetler hakkında görüş alış verişinde bulunduk katılımları için kıymetli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

BİRLİK İÇİNDE MEMLEKETİMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ.

Bor Belediye Başkanı Serkan Baran Bor’da bulunan esnaf odaları ve kooperatif başkanları ve yöneticileriyle iftar programında bir araya geldi. Başkan Baran oda başkanları ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Bor Belediye Başkanı Serkan Baran” Birlik içerisinde memleketimizi daha da ileriye taşımanın derdindeyiz. İlçemizde sektörlere göre esnaflarımızı temsil eden odalarımızı ve kooperatiflerimizi yönetimleri ile birlikte iftar yemeğinde misafir ettik. Memleketimize daha fazla fayda kazandırmak yapmamız gereken konularda görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Son olarak Bor Belediyesi Meclis üyeleri ve eşleriyle iftar yemeğinde buluşan Bor Belediye Başkanı Serkan Baran “Biz büyük bir aileyiz, istişare ve fikir birliği içinde memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Değerli meclis üyelerimize bu hoş sohbet için teşekkür ediyorum. Dedi.
 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)