Başkan Halisdemir Basın Mensuplarıyla Buluştu.

Çukurkuyu Kasabası Belediye Başkanı Ahmet Halisdemir,10 0cak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Niğde'de ve Bor'da faaliyet gösteren yazılı ve dijital yayın temsilcileri ve basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

GÜNDEM 17.01.2022, 09:39
Başkan Halisdemir Basın Mensuplarıyla Buluştu.

Bor 'da özel bir yemek evi firmasında ev sahipliği yapan Başkan Halisdemir,kahvaltı sonrası programa katılan basın mensuplarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları kaydetti;

"Özgür ve tarafsız basın bir ülkenin geleceğine ışık tutan, olayları olduğu gibi aktardığı için topluma ulaşması gereken bilgiyi sunan çok değerli bir kitle iletişim merkezidir.

Ulusal olduğu kadar yerel basın da bu iletişimde çok önemli bir rol oynamaktadır. İnsanların yaşadığı yerlerle ilgili nabız kontrolü yapmasını ve farkındalıklarının artmasını sağlar.

İşte bu işi hakkıyla yerine getiren Niğde yerel basın çalışanlarımızla kahvaltıda bir araya geldik.  Buluşmada hem kendimizi anlattık hem de değerli basın emekçilerimizle hoş bir sohbet gerçekleştirdik.

Vatandaşlarımız ile hayatın akışı arasında köprü olan, yaz kış demeden zor şartlarda emek sarf eden kıymetli basın çalışanlarımıza bizleri birinci ağızdan dinlediği için şükranlarımı sunar,gelecekte bu tarz buluşmaların artacağını ümit ederim" Dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)