banner21

"Başkanlığa Adayım"

Bor Şoförler ve Otomobilciler Odasının 7 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak olan seçimlerinde Hasan Hüseyin Cengiz'de aday olduğunu açıkladı.

GÜNDEM 21.12.2017, 11:28 21.12.2017, 11:31
Bor Şoförler ve Otomobilciler Odasının 7 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak olan seçimlerinde Hasan Hüseyin Cengiz'de aday olduğunu açıkladı.
Bor Şoförler ve Otomobilciler Odası için başkanlığa adaylığını açıklayan Hasan Hüseyin Cengiz gazetemiz muhabirlerinden Muharrem Temel'e özel açıklamalarda bulundu. 
Yapılacak olan seçimde bütün vatandaşlarından destek beklediğini söyleyen Cengiz, şu şekilde konuştu: "Bor Şoförler ve Otomobilciler Odasının 7 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak olan seçiminde bende bu göreve talibim. Bor Şoförler ve Otomobilciler Odasının kamuoyunda ki değerini artırmak için elimden geldiğinin fazlasını yapacağım. Şoförlerimizin bütün sorunlarına anında çözüm bulacağız. Göreve geldiğimizde odamızın eksiklerini tamamlayacağız. Araç gereçlerimizi yenileyeceğiz. Üyelerimizin menfaatini her zaman ön planda tutacağız. Kişiler için değil odamıza kayıtlı bütün üyelerimizin yararına olacak neye gerek varsa onu yapacağız. Şahsi olarak her hangi bir maddi kazanç beklemeden odamıza hizmet etmeye çalışacağız. Göreve geldiğimiz takdirde odamızın kazancını üyelerimiz için harcayacağız. Herkese eşit mesafede yaklaşacağız. Bu konuda bütün üyelerimizin desteğini bekliyorum." dedi. 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)