BİNAY GÜVEN TAZELEDİ

Bor Terziler Odası Başkanlık Seçimi Bor Halil Nuri Yurdakul Kültür Merkezinde yapıldı. Seçim sonucunda mevcut Başkan Bekir Binay oda başkanlığına yeniden seçilerek üyelerden güven oyu aldı.

GÜNDEM 07.02.2022, 19:56 07.02.2022, 20:09
BİNAY GÜVEN TAZELEDİ

Bor Terziler Odası seçiminde mevcut başkan Bekir Binay ve İzzet Tuncer Çakmak aday oldu. Seçim sonucunda Bor Terziler Odasının başkanı mevcut başkan Bekir BİNAY oldu.

Oda seçimi 04 Şubat 2022 Perşembe günü saat 11.00’de Bor Halil Nuri Yurdakul Kültür Merkezinde başladı. Saat 17.00’a kadar odaya kayıtlı üyeler salona gelerek oylarını kullandılar. Oylama süresi bittikten sonra tüm üyeler salona alınarak oylar sayıldı. Sayılan oylar sonucunda mevcut başkan Bekir Binay 91, diğer aday İzzet Tuncer Çakmak ise 68 oy aldı.

Bor Terziler Odası Başkanlığına tekrar seçilen Bekir BİNAY seçim sonrası yaptığı kısa teşekkür açıklamasında; “Şahsımı bir kez daha bu göreve layık gören üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Odamızın kalkınması ve gelişmesi için yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bugün buraya gelerek bizleri onurlandıran herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Bekir Binay’ın başkanlığa seçilmesiyle yeni yönetim ve denetim kurulu da belli oldu.

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: İsa Çiftçibaşı, Muhterem Hızar, Hasan Şaman, Faruk Önoğlu, Ümit Ekinay, Hüseyin Anul.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Emre Çiftçibaşı, Songül Koçer, Gökhan Alkan, Şakir Akçıl, Murat Kesgin, Muammer Kayacu, Rıfkı Özkan.

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Adnan Sabanlı, Şükrü Bağçacı, Furkan Aybek.

Denetim Kurulu Yedek Üyeler: Ali Eştürk, Umut Güç, Murat Alper Ayhan.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)