Bor Belediyesi’nden Spora Dev Yatırımlar

Bor Belediyesi spor alanında yeni projelere imza atıyor. Bor Belediyesi olarak Bor 100. Yıl Stadyum yerleşkesi bünyesine yeni tesisler yapılacak. 

GÜNDEM 20.03.2022, 18:52 20.03.2022, 18:57
Bor Belediyesi’nden Spora Dev Yatırımlar

Bor Belediyesi spor alanında yeni projelere imza atıyor. Bor Belediyesi olarak Bor 100. Yıl Stadyum yerleşkesi bünyesine yeni tesisler yapılacak.  Bor 100. Yıl Şehir Stadyumu yerleşkesine Halı Saha, Açık ve Kapalı Tenis Kortu ve Sentetik Yüzeyli Atletizm Pisti yapımı işleri 28 Mart’ta ihale edilerek kısa sürede tamamlanacak ve Bor Halkının hizmetine sunulacak.

HER ŞEY GELECEĞİMİZ İÇİN

Bor Belediye Başkanı Serkan Baran yeni yarımlarla ilgili olarak : “Spor alanında verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yarınlarımızın teminatı gençlerimize ve çocuklarımıza sporu sevdirmek, yaşamlarını spor yaparak geçirmelerini sağlamak amacıyla yeni spor alanları oluşturuyoruz. Bilgi ve teknolojinin hızla yaygınlaştığı çağımızda, çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapmalarına imkân oluşturmak için halı saha, açık ve kapalı tenis kortu ve sentetik yüzeyli atletizim pisti yapımlarına ihale süreçlerinin ardından en kısa zamanda başlayacağız ve kısa sürede Bor halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.  HABER: OĞUZ ESER

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (1)
Yeni mahalleyi unutmayin 1 yıl önce
Her mahalleye yapılan halı saha yeni mahalleye yapılmadı bağ bahçe arasına atılan astfalt yeni mahalleye yapılmadı böbrek taşını düşürmek isteyen yeni mahalledeki BİM'in arka yolunda aracıyla bir iki kere gitsin gelsin yeni mahalle başka bir ilçenin mahallesi de bizim mi haberimiz yok ?