banner21

Bor Belediyesine Yeni Hizmet Binası

Bor ilçesinde Selçuklu ve Osmanlı mimarisinde 4 katlı yeni Belediye Hizmet Binası yapım işine başlandı.

GÜNDEM 11.01.2018, 10:32 11.01.2018, 10:33
Bor Belediyesine Yeni Hizmet Binası
Bor ilçesinde Selçuklu ve Osmanlı mimarisinde 4 katlı yeni Belediye Hizmet Binası  yapım işine başlandı.


Bor belediye Başkanı Sıtkı Erat, Bor belediyesinin garajın yıkılarak bodrum katla beraber 5 katlı Selçuklu ve Osmanlı mimarisinde yeni belediye binasının  inşaatına başlandığını belirtti.
Başkan Erat, Bor Belediyesi’nin Kayabaşı parkın hemen arka kısmına,Belediye garajını yıkıp yeni hizmet binasının dualarla temelinin atıldığını dile getirdi.


Belediye Başkanı Sıtkı Erat,  ilçede hızla gelişen ihtiyaçlara yanıt verebilmek ve vatandaşa daha modern koşullarda hizmet sunabilmek amacıyla yeni hizmet binamızın yapımına başladık.Belediye meclis üyelerimizin de katılımıyla düzenlediğimiz törenle temelini attık.İlçemizin geleceği için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha ekliyoruz. Hayata geçirdiğimiz proje sayesinde yeni belediye hizmet binamızın temelini atmış bulunuyoruz. Vatandaşlarımıza iyi ve hızlı hizmet sunmaya devam edeceğiz.Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bor'umuzun geleceği için hayata geçirdiğimiz bu proje bütün hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun" diye konuştu. 

Bor Belediyesi yeni hizmet binasının  Bin 700 metre kare bina oturumlu olup 8 bin metre kare inşaat alanı içerisinde yapılmaya başlandığı belirtilirken Belediye binasının  2018 Aralık ayında teslim edileceği öğrenildi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)