BORA HOME ARÇELİK MAĞAZASI YENİ KONSEPTİ İLE BOR’DA AÇILDI

Çok uzun yıllardır Niğde ve Bor’da hizmet veren Bora Home Arçelik mağazasının yeni konsept açılışı Bor’da gerçekleştirildi.

GÜNDEM 19.06.2023, 08:15 19.06.2023, 08:22
BORA HOME ARÇELİK MAĞAZASI YENİ KONSEPTİ İLE BOR’DA AÇILDI

Çok uzun yıllardır Niğde ve Bor’da hizmet veren Bora Home Arçelik mağazasının yeni konsept açılışı Bor’da gerçekleştirildi.

Yeni şık konsepti ve güler yüzlü hizmet ile birbirinden kaliteli ve göz alıcı tasarımlı ürünleriyle yenilenen Bora Home Arçelik Mağazasının açılışı seçkin konukların katılımlarıyla yapıldı.

Gerçekleştirilen açılış törenine Bor Kaymakamı Mehmet Yavuz, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, Bor Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Eriç, Esnaf Odaları Başkanları, Siyasi Parti temsilcileri, kurum müdürleri, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış programında konuşan Bora Home Arçelik mağazaları Sahibi Emrah Çalapkulu; “Bugün birbirinden değerli konuklarımız ile mağazamızın 79. Yılını kutluyoruz. Bu münasebetle Arçelik’in de katkılarıyla Türkiye’de sadece bir ilçede olan Arçelik konseptli mağazamızı Bor ilçemizde açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle buraya katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. 1944 yılında rahmetli dedemin kurduğu işletmemizi, 1982 yılında rahmetli babam Arçelik bayiliği alarak bu günlere getirdi. O günden bugüne kadar dürüstlük anlayışımızla firmamızı büyütmeye devam ediyoruz. Bizi bu günlerimize getiren bütün dost ve müşterilerimize çok teşekkür ediyorum.” Dedi.   

Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer ise konuşmasında; “Çok sıcak bir karşılama oldu. Bor’a ilk gelişim 2018 yılında olmuştu. Bu ikinci ziyaretimiz oldu. Öncelikle bu yeni mağazamız ve konseptimiz Bor ilçemize hayırlı olsun. Burada emeği geçen herkese Arçelik ailesi olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.” Dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)