Cinnet Getiren Koca Ölüm Saçtı: 3 Ölü

Niğde’nin Divarlı Kasaba’sın da cinnet getiren bir kişi, eşi ve amcaoğlunu öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.

GÜNDEM 14.04.2018, 09:16 26.09.2018, 02:52
Cinnet Getiren Koca Ölüm Saçtı: 3 Ölü

Niğde’nin Divarlı Kasaba’sın da cinnet getiren bir kişi, eşi ve amcaoğlunu öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti. 

Niğde'nin Çiftlik ilçesinde Yasin Gündoğan (37), 4 çocuk annesi eşi Rezzan Gündoğan'ı (34) ve onunla ilişki yaşadığını iddia ettiği amcasının oğlu İshak Gündoğan'ı (38) tabancayla kurşun yağdırarak öldürdükten sonra, aynı silahı başına ateşleyerek yaşamına son verdi.

Olay geçtiğimiz gün gece saat 23.30 sıralarında Çiftlik'e bağlı Divarlı beldesinde meydana geldi. 1 yıldır Suudi Arabistan'da işçi olarak çalışan Y. G., işyerinden izin alarak evine geldi. Y.G., çevresindekilerin, eşi R. G. ile kuzeni İ. G. arasında ilişki olduğunu iddia etmeleri üzerine cinnet getirdi. Y. G., tabancayla eşi R. G.'ye kurşun yağdırdı. Ardından evden çıkan Y. G., yakındaki kahveye giderek burada oturan amcasının oğlu 4 çocuk babası İ. G.'ye ateş etti. Kahvedekilerin korku dolu bakışları arasında daha sonra tabancayı başına dayayan Y. G., tetiği çekerek intihar etti.
İhbar üzerine olay yerine çok sayıda jandarma ve sağlık ekibi gönderildi. Sağlık ekipleri Rezzan Gündoğan, İshak Gündoğan ve Yasin Gündoğan'ın yaşamını yitirdiğini belirledi.
Jandarma beldede geniş güvenlik önlemi alırken, 3 kişinin cesetleri, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

OTOPSİ TAMAMLANDI
Niğde'de aldatma iddiasıyla meydana gelen olayda yaşamını yitiren Y. G., eşi R.G. ile kuzeni İ. G.'nin cenazeleri, Adana Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsilerin ardından yakınları tarafından teslim alındı. 3 cenaze Divarlı beldesine götürüldü. Kuzenlerin cenazelerinin Divarlı'da, R. G.'nin cenazesinin ise Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük köyünde toprağa verileceği bildirildi.
JANDARMA ÖNLEM ALDI
Öte yandan jandarma ekipleri, intihar eden katil zanlısı Y. G.  ile eşi ile ilişkisi olduğu gerekçesiyle öldürdüğü kuzeni İ.G.'nin yan yana olan evlerinde yeni bir olay yaşanmaması için önlem aldı. Aileler, iddialarla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

 

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)