DURMUŞ CENGİZ: “KAZANAN ODAMIZ OLACAK”

Bor Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Durmuş Cengiz 19 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde göreve tekrar talip olduğunu belirtti.

GÜNDEM 27.02.2022, 21:43
DURMUŞ CENGİZ: “KAZANAN ODAMIZ OLACAK”

Bor Şoförler ve Otomobilciler odası başkanı Durmuş Cengiz 19 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde göreve tekrar talip olduğunu belirtti. Cengiz bizler odanın emanetçileriyiz seçim sonucu ne olursa olsun kazanan odamız olacak dedi. Başkan Durmuş Cengiz yapmış olduğu seçim ve adaylık mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bor ilçemizin saygıdeğer esnafları, kendilerine her zaman hizmet etmekten gurur duyduğum Bor Şoförler ve Otomobilciler odasının saygıdeğer üyeleri, saygıdeğer abilerim kardeşlerim. Öncelikle hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum. 2010 yılında sizlerin de takdirleri ile bu görevi bana layık görerek göreve getirdiniz.12 yıldır siz saygıdeğer üyelerimize ve esnafımıza hizmet verdik. Bu görevi başarılı bir şekilde yerine getirdiğimize olan inancımız tamdır. Başkanlık Görevimde bütün üyelerimize hatta üyemiz olmayan esnafımıza bile elimizden gelen maddi ve manevi yardımları yaptık. Oda olarak üyelerimize bütün imkanları ve kolaylıkları sağladık. Kimsenin hakkını yemedik yedirmedik. Takdir siz çok değerli üyelerimize aittir. Bildiğiniz gibi 19.03.2022 Cumartesi günü Seçimli Genel Kurulumuz vardır. Bu Genel Kurulda sizlerin de takdiri ile yeniden Başkanlığa adayım. Bundan önce oda olarak yaptığımız bütün maddi manevi kolaylıkları ve imkanları siz çok değerli üyelerimize tekrardan sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Benim isteğim Bor Şoförler ve Otomobilciler Odasının gerçek sahipleri olan sizler odanıza sahip çıkın. İnsanlar gelip geçicidir. Önemli olan odamızın yaşaması ve ayakta kalmasıdır. Bizler sadece sizin emanetinize sahip çıkmakla görevliyiz. Bu vesile ile 19 Mart 2022 Cumartesi günü Bor Halil Nuri Yurdakul Kültür Merkezinde yapılacak olan seçimli Genel Kurulumuza Teşriflerinizi ve Desteklerinizi bekler saygılarımı sunarım. Ayrıca diğer aday arkadaşıma da başarılar dilerim. Yapacağımız Genel Kurulun öncelikle Vatanımıza Milletimize siz saygıdeğer üyelerimize hayırlara vesile olmasını, sağlıklı ve dostça bir Genel Kurul olmasını Yüce Allah’tan temenni ederim.”

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)