banner21

Gaziler Derneğinden Emniyet Müdürüne Ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Niğde Şube Başkanı Ramazan Yıldız ve dernek yönetimi, Niğde Emniyet Müdürlüğüne atanan Salim Cebeloğlu nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Şube Başkanı Ramazan Yıldız Emniyet müdürüne dernek faaliyetleri ve dernek hakkında bilgi verdi.

GÜNDEM 08.09.2017, 09:19 08.09.2017, 09:20
Gaziler Derneğinden Emniyet Müdürüne Ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Niğde  Şube Başkanı Ramazan Yıldız ve dernek yönetimi, Niğde  Emniyet Müdürlüğüne atanan Salim Cebeloğlu nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Şube Başkanı Ramazan Yıldız Emniyet müdürüne dernek faaliyetleri ve dernek hakkında bilgi verdi.

Emniyet Müdürü Cebeloğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, vatanın birliği ve bütünlüğü için şehit veya gazi olan arkadaşlara, bütün vatandaşların saygısı ve sevgisinin olduğunu söyledi. 

Cebeloğlu “Ülkemizin bağımsızlığı, milletimizin huzur ve emniyeti için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin, bu uğurda gazi olan vatandaşlarımızın hakkını ödemek asla mümkün olamaz. Zira bir insanın sahip olduğu en değerli varlığını yani canını verdiği yüce bir fedakârlıktan bahsediyoruz. Bu yüzdendir ki Şehadet Peygamberlikten sonra bir müminin ulaşabileceği en yüksek mertebedir. Bizlerin yapması gereken çok büyük fedakârlıklarla bizlere emanet edilen vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmanın yansıra güçlü ve müreffeh yarınlar için çok daha fazla çalışmaktır.

Şehit veya gazi olanların, kutsal bir görev üstlendiğini belirten Cebeloğlu,  olanları rahmetle andığını kaydetti. 

Dernek Başkanı Ramazan Yıldız’da yeni atanan Emniyet Müdürü Onar'a görevinde başarılar dileyerek derneğin bir flamasını kendilerine takdim etti.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)