"HEDEF MUTLU BİR EĞİTİM ORTAMI"

Rektör ve Bor İlçe Protokol Üyeleri Bor Kampüsünde İncelemelerde Bulundu

GÜNDEM 27.10.2022, 11:06
"HEDEF MUTLU BİR EĞİTİM ORTAMI"

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, Bor kampüsünde yer alan Bor Sağlık Bilimleri Fakültesini, Bor Meslek Yüksekokulunu ve Bor Halil Zöhre Ataman Meslek Yüksekokulunu ziyaret ederek burada eğitimlerine devam eden öğrencilerle bir araya geldi.

Programa Rektör Hasan Uslu’nun yanı sıra  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hamdi Doğan, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran, Bor İlçe Emniyet Müdürü Caner Öz ve Bor Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan İbiş, Bor Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hakan Demir ve Bor Halil Zöhre Ataman Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Durmuş Dağhan katıldı.

Bor’da yer alan kampüslerde incelemede bulunan Rektör Hasan Uslu, öğrencilerin soru, görüş ve taleplerini de dinledi. Rektör Uslu buradaki açıklamalarında, “Tüm öğrencilerimiz bizim için değerlidir. Öğrenci odaklı bir Üniversite olarak öğrencilerimizin eğitimlerini sağlıklı bir şekilde ve fiziki anlamda gelişmiş bir ortamda sürdürmesi adına devamlı olarak çalışıyoruz. Bu bağlamda Bor kampüsümüzde de önemli bir peyzaj çalışması yürütülüyor. Hedefimiz mutlu bir eğitim ortamı oluşturmaktır” ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen toplantıda öğrenciler ayrıca, Bor ilçe protokolüne de sorularını sorma ve önerilerini iletme fırsatı buldular.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)