banner21

HÜKAGED’den Huzurevi Sakinlerine İftar

Hüdavend Hatun Kadın Çocuk ve Gençlik Derneği (HÜKAGED) Başkanı Fatma Büyükakkaş ve Yönetim Kurulu üyeleri Ramazan ayı dolayısıyla Bor Kuddusi Vakfı Huzurevi Sakinleriyle iftar Sofrasında buluştular.

GÜNDEM 07.06.2017, 17:58 12.02.2018, 15:45
HÜKAGED’den Huzurevi Sakinlerine İftar

Hüdavend Hatun Kadın Çocuk ve Gençlik Derneği (HÜKAGED) Başkanı Fatma Büyükakkaş ve Yönetim Kurulu üyeleri   Ramazan ayı dolayısıyla  Bor Kuddusi Vakfı Huzurevi Sakinleriyle  iftar Sofrasında buluştular.                                                                        

Niğde’de etkin projeler yürüten  derneklerinden biri olan  Hüdavend Hatun Kadın Çocuk ve Gençlik Derneği   Başkanı ve üyeleri Niğde’de bir Restoranda huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek   iftarlarını açıp  yaşlılarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. İftar programında  insan hayatının çok hızlı geçtiğini ve yaşlılarımıza olan vefa borcumuzu her daim hatırlamamız gerektiğini vurgulayan  Dernek Başkanı Büyükakkaş ; “ Yaşlılarımıza sahip çıkmak, gönüllerini almak, Tecrübelerini dinlemek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor; Bugün edindiğimiz her koşul onların bizlere mirası. Ve bizlerde elimizden geldiğince, sizlerden edindiğimiz geleneklerimizi  genç nesillerimize aktaracağız” dedi.

İftar programında  HUKAGED  üyeleri ve huzurevi sakinleri arasında duygusal anlar yaşandı. Dernek başkanı Büyükakkaş  yaşlılarla uzun uzun sohbet ederek onları dinledi. Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri yanlarında getirdikleri hediyeleri  yaşlılara dağıttı ve onlarla hatıra fotoğrafları çekildi. İftar sonrası   Başkan Fatma Büyükakkaş huzurevindekilere şu sözlerle veda etti ve uğurladı  “ Sizlerle olmak,  sizinle dünden, bugünden ve yarından konuşmak  tarif edilemez mutluluktu " diye konuştu.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)