banner21

İŞKUR 1. İnsan Çalıştayını Gerçekleştirdi

Niğde'de faaliyet gösteren firmaların İnsan kaynakları personellerinin diğer firmalarla diyaloglarını artırmak, istihdam seferberliği hakkında bilgi vermek, istihdam sorunları ve çözüm önerileri bulabilmek adına Niğde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ticaret ve Sanayi Odasında 1.İnsan Kaynakları Çalıştayı düzenledi.

GÜNDEM 12.04.2018, 11:02 12.04.2018, 11:02
İŞKUR 1. İnsan Çalıştayını Gerçekleştirdi

Niğde'de faaliyet gösteren firmaların İnsan kaynakları personellerinin diğer firmalarla diyaloglarını artırmak, istihdam seferberliği hakkında bilgi  vermek, istihdam sorunları ve çözüm önerileri bulabilmek adına Niğde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ticaret ve Sanayi Odasında 1.İnsan Kaynakları Çalıştayı düzenledi.

Çalıştayın açılış konuşmasını yapan Niğde İŞKUR Müdürü Ali Bingül insan kaynakları personellerin aralarındaki  diyaloglarının çok önemli olduğunu, personellerin aralarındaki diyalogların doğrudan ve dolaylı sonuçlarının hem kurumumuz hizmetleri açısından  hem de işsizlik sorununun  çözümünde önemli bir adım olacağını belirtti.

Konuşmasına bu Çalıştayların devamının geleceğini belirterek devam eden Bingül, Çalıştaya katkı ve destek sağlayan  başta Niğde Ticaret ve Sanayi Odası ile firmalara teşekkürlerini bildirdi. Çalıştay firma yetkililerinin söz alarak sorunlarını  ve çözüm önerilerini söylemeleri ile devam etti. Katılım sağlayan firmalar etkinliğin çok faydalı olduğunu ve devamının gelmesi gerektiğini belirttiler.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)