Marangozlar’dan Cebeloğlu’na 10 Nisan Ziyareti

Niğde Marangozlar Hızarcılar Sıvacılar ve Boyacılar Odası, Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Niğde İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu ziyaret ederek polis gününü kutladı.

GÜNDEM 14.04.2018, 10:18 26.09.2018, 02:51
Marangozlar’dan  Cebeloğlu’na 10 Nisan Ziyareti

Niğde Marangozlar Hızarcılar Sıvacılar ve Boyacılar Odası, Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Niğde İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu ziyaret ederek polis gününü kutladı.

Niğde Marangozlar Hızarcılar Sıvacılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mustafa Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu ziyaret ederek 10 Nisan Polis Haftası’nı kutladı, kentin güvenliği için yapılan çalışmalarda Cebeloğlu’na başarılar diledi. 

Ziyarette konuşan Başkan Yıldırım; “Kamu düzenini gözlemleyen ve vatandaşların daha huzurlu ve daha güvenli bir şehirde yaşamaları için mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarını sürdüren Emniyet mensuplarımızı İl Emniyet Müdürümüz Sayın Salim Cebeloğlu’nun şahsında bütün teşkilat mensuplarımızın 10 Nisan Polis Günü'nü kutluyoruz” dedi. Milletimizin huzur ve emniyetinin güvencesi olan Türk Polis Teşkilatımız, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri yerine getirmenin yanı sıra, ülkemizin huzur ve güven ortamının tesisinde de büyük rol üstlendiğini de ifade eden Yıldırım, Türk Polisini en güçlü kılan faktör milletin içinden çıkması, milletin değerleriyle buluşması ve millete ait olmanın gururunu en yüce değer olarak taşımasıdır” dedi.

 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)