MEVCUT BAŞKANLAR FİRE VERMEDİ

Ocak ayından bu yana devam eden Bor Esnaf Odaları seçimlerinde mevcut bütün başkanlar tekrardan seçilerek görevlerine devam ettiler.

GÜNDEM 11.02.2022, 21:36
MEVCUT BAŞKANLAR FİRE VERMEDİ

Ocak ayından bu yana devam eden Bor Esnaf Odaları seçimlerinde mevcut bütün başkanlar tekrardan seçilerek görevlerine devam ettiler. Son olarak Bor Marangozlar ve Kuaförler odası seçimleriyle beraber mevcut 6 başkan da seçimlerini kazanarak değişime izin vermediler.

6 oda seçiminde sadece Bor Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Kadir Yalçın ve Bor Kahveciler Odası Başkanı Şaban Arıkan’a rakip çıkmazken diğer odalar için mevcut başkanlar dışında birer aday başkanlığına talip oldu.

Bor Demirciler ve Oto tamirciler Odası Başkanlığı için Ethem Bozdoğan’la birlikte Ali Durkal, Bor Gıda Maddeleri Satıcıları Odası Başkanlığı için Tamer Çiftçibaşı ile birlikte Cemal Çopur, Bor Terziler Odası başkanlığı için Bekir Binayla birlikte İzzet Tuncer Çakmak ve son olarak da Bor Marangozlar ve Kuaförler Odası başkanlığı için Kani Demirbilek ve Ahmet Özkaya yarıştı. Seçimlerin tamamında mevcut başkanlar kazanarak görevlerine devam ettiler.

Böylece seçim süreçlerini tamamlayarak seçimi kazanan Bor Marangozler Odası Başkanı Kani Demirbilek, Bor Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Kadir Yalçın, Bor Demirciler ve Oto Tamirciler Odası Başkanı Ethem Bozdoğan, Bor Kahveciler Odası Başkanı Şaban Arıkan, Bor Terziler Odası Başkanı Bekir Binay ve Bor Gıda Maddeleri Satıcıları Odası Başkanı Tamer Çiftçibaşı yeni dönemde de oda başkanlığına devam edecek.

GÖZLER ŞOFÖRLER ODASI’NDA

6 odanın seçim sürecinin tamamlanmasının ardından gözler Mart ayında yapılması planlanan Bor Şoförler Odası seçimlerine döndü. Bor Şoförler Odası seçimleri için mevcut başkan Durmuş Cengiz ve geçen dönem adaylarından Hasan Hüseyin Cengiz aday oldu. Bor Şoförler Odası başkanlığı için başka bir adayın çıkıp çıkmayacağı da merak konusu.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)