banner21

Muhasebeciler Mehmetçiklere Toplanan Yardımı Teslim Etti

Niğde Serbest Muhasebeciler ve mali Müşavirler odası Başkanı ve üyeleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’e başlatmış olduğu harekatta Mehmetçiğe destek olmak için başlattıkları kampanya kapsamında yaklaşık 3 tabur askere yetecek kadar iç çamaşırı, çorap ve medikal temizlik setinden oluşan malzemeleri teslim etti.

GÜNDEM 10.02.2018, 17:59 15.03.2018, 00:55
Muhasebeciler Mehmetçiklere Toplanan Yardımı Teslim Etti

Niğde Serbest Muhasebeciler ve mali Müşavirler odası Başkanı ve üyeleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’e başlatmış olduğu harekatta Mehmetçiğe destek olmak için başlattıkları kampanya kapsamında yaklaşık 3 tabur askere yetecek kadar iç çamaşırı, çorap ve medikal temizlik setinden oluşan malzemeleri  teslim etti.

 Niğde Serbest Muhasebeciler ve mali Müşavirler odası Başkanı Hikmet Bekil, “Niğde Mali Müşavirler Odamızın öncülüğünde Afrin’deki Mehmetçiklerimize yardım amacıyla başlatılan ve sadece 1 günlük bir çalışmayla 1453 takım iç çamaşırı, çorap ve medikal temizlik setinden oluşan ( yaklaşık 3 tabur askere yetecek kadar) malzemeler an itibariyle teslim edilmiş olup. Katkıda bulunan tüm dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)