banner21

Niğde-Pozantı Otoyolunda Çalışma

Niğde-Pozantı Otoyolu ve Kayseri-Niğde yolunda yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

GÜNDEM 18.10.2017, 17:53 18.10.2017, 17:53
Niğde-Pozantı Otoyolunda Çalışma

Niğde-Pozantı Otoyolu ve Kayseri-Niğde yolunda yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Niğde-Pozantı Otoyolu'nun Çakıt-1 Viyadüğü genleşme derz onarım çalışmaları nedeniyle 30 Kasım'a kadar  Şekerpınar mevkisi 355-358. kilometrelerinde ulaşım, Niğde-Pozantı yönünde sağ taşıma yolunda çift yönlü gerçekleştirilecek.

Kayseri-Niğde yolunun 31-36 ile 43-49. kilometrelerinde BSK ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.
Ankara Çevre Otoyolu'nun  Karataş Viyadüğü-Bayındır ve Çubuk-1 Baraj köprülerinin üstyapı iyileştirmesi, bakım-onarım ve takviyesi inşaatı işi kapsamında Bayındır Köprüsü'nün üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle  24 Ekim'e kadar Bayındır Köprüsü-Samsun Kavşağı-Kıbrısköyü Kavşağı istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım karşı şeritten iki yönlü sağlanacak.
Çeşmeli-Mersin-Tarsus Otoyolu'nun (Mersin-Gözne Kavşağı-Stadyum kavşağı) 0-1. kilometrelerinde heyelan önleme çalışmaları nedeniyle sağ taşımanın 1. ve 2. şerit ( Mersin -Çeşmeli istikameti) trafiğe kapatılarak, ulaşım 3. şeritten veriliyor.
Trabzon-Rize yolunun 25. kilometresindeki  Araklı Tüneli'nin Rize-Trabzon yönünde kuzey tüpünde yapılacak bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar 08.00-18.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanacak.


 

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)