NİKSED'TEN ALPER GÖNCÜ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Niğde Kültür Sanat ve Eğitim Derneği (NİKSED) T.C. İl Kültür Ve Turizm Müdürü Sayın Alper Göncü’ye Niğde adına gerçekleştirdiği kültürel çalışmalar adına teşekkür ederek birde açıklama yayınladı. 

GÜNDEM 27.02.2022, 22:12
NİKSED'TEN ALPER GÖNCÜ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Niğde Kültür Sanat ve Eğitim Derneği (NİKSED) T.C. İl Kültür Ve Turizm Müdürü Sayın Alper Göncü’ye Niğde adına gerçekleştirdiği kültürel çalışmalar adına teşekkür ederek birde açıklama yayınladı.  Niğde Kültür Sanat ve Eğitim Derneği (NİKSED) Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Pişkin imzalı teşekkür metninde “Medeniyetin yaşatıldığı Şehir Niğde” konusuna da değinildi.
NİKSED Başkanı Necmi Pişkin İl Kültür Müdürü ile ilgili yayınladığı teşekkür metninde; ‘Niğde İl Kültür Müdürü Alper Göncü Niğde’mize atandığı günden bu güne kadar yaptığı sosyal kültürel ve sanatsal faaliyetlerle, halkımızın sevgisine mazhar olmuştur. Niğde Kültür Sanat ve Eğitim Derneği olarak, sanatsal ve kültürel faaliyetlerimizde, bizlere kurum bünyesinde yardımcı olan ve yaptığı araştırmalarla Niğde’mizin tarihi ve kültürel zengininkilerini yazdığı kitaplarla tanıtan, Niğde İl Kültür ve Turizm Müdürü’müz Alper Göncü beye en içten dileklerimizle teşekkür eder, başaralı çalışmalarının artarak devam etmesini dileriz’ ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)