banner21

NİTSO’da Dış Ticaret Semineri Düzenlenecek

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası'nda 23 Aralık Cumartesi günü "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" düzenlenecek. Konu ile ilgili bilgi veren Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu; "Ekonomi Bakanlığı ve Odamız işbirliğinde "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" düzenleyeceğiz.

GÜNDEM 22.12.2017, 09:46 22.12.2017, 09:47
NİTSO’da Dış Ticaret Semineri Düzenlenecek

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası'nda 23 Aralık Cumartesi günü "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" düzenlenecek. Konu ile ilgili bilgi veren Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu; "Ekonomi Bakanlığı ve Odamız işbirliğinde "Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri" düzenleyeceğiz.

Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdür Yardımcısı Arzu Yılmaz'ın da katılacağı programda; uzman kişiler tarafından ihracatta sağlanan devlet yardımlarındaki son durum, yatırım teşvikleri, çeşitli hizmet sektörlerine yönelik uygulamalar ve ürün güvenliği gibi önemli konular hakkında bilgi verilecek.

23 Aralık Cumartesi günü 14.00-16.00 saatleri arasında Odamız Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek olan seminere tüm üyelerimizin katılımlarını bekliyoruz" dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)