banner21

TYP sonuçları açıklandı! İşte isim listesi

İŞKUR Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında, eleman alımı başvuruları sonuçlandı.

GÜNDEM 20.09.2021, 12:27
TYP sonuçları açıklandı! İşte isim listesi

İŞKUR Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında, eleman alımı başvuruları sonuçlandı.

Kurada ismi çıkan kişilerden istenilecek belgeler şu şekilde:

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

2- Sağlık Ocağından Rapor,

3- Savcılıktan Sabıka Kaydı (Sicil Temiz Kağıdı)

4- Nüfus Kayıt Örneği, (Hanede kaç kişinin yaşadığını gösterir)

5- Hanede çalışan varsa maaş bordroları

İŞTE BOR'DA TYP SONUÇLARINA GÖRE ÇIKAN İSİMLER:

Şehit Halil Akkoç Anaokulu - Hatice Tosun

75. Yıl Dr. Feriha Celal Cığız Anaokulu - Aysel Candoğan

Badak Köyü İlkokulu - Sevgi Karakış

Bahçeli Gazi İlkolulu ve Ortaokulu - Demet Özkurt

Bekir Sami Baran İlkokulu - Gülfer Arı

Cumhuriyet Ortaokulu ve İlkokulu - Nimet Kılıç

Dr. Servet Çetin İlkokulu - Nurten Akkaya

Kamil Alakuş İlkokulu ve Ortaokulu - Hasibe Ulu

Kızılca Atatürk İlkokulu - Mustafa Demir

Onur Ekemen İlkokulu ve Ortaokulu - Sevgi Özbek

Mahmut Özenç Özetim Eğitim Merkezi 1. Kademe ve 2. Kademe - Gülay Bender

Mehmet Güleç İlkokulu - Filiz Samanlı

Mehmet Rasim Dede İlkokulu - Tuğba Cavga

Menderes İlkokulu - Muazzez Binyıldız

Obruk Mustafa ve Sebahat Ergin İlkokulu ve Ortaokulu - Nuran Karani

Şehit Mehmet Dildari İlkokulu - Kadriye İçel

Şehit Ramazan Konuş İlkokulu ve Ortaokulu İHO - Tamer Karaçay ve Süheyla Kayı

Veli Bengü İlkokulu - Derya Özkan

Yunus Emre İlkokulu ve Ortaokulu - Ferhan Ünlüer

Atatürk Ortaokulu - Aytaç Baykal

Çukurkuyu Gözükara Ortaokulu - Filiz Aslan

Fahri Kirt Ortaokulu - Melek Aslan

Kemerhisar Hisar Ortaokulu - Yeliz Sehar

Mehmet Güleç Ortaokulu - Çiğdem Meral ve Zehra Gökçen

Osman Çetin İHO - Nesrin Işıkbaş ve Hilal Sarıoğlu

Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi - Mustafa Koçak

Bor Akın Gönen Anadolu Lisesi - Osman Okçu ve Menekşe Gümüşbaş

Bor Atatürk Anadolu Lisesi - Sibel Ürünveren ve Eda Dokumacı

Şehit Bora Çelik Anadolu Lisesi - Hasan Soyaltın

Şehit Nuri Pamir Anadolu Lisesi - Özlem Bilgi, Tenzile Altındaş ve Zekiye Artuk

Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Lisesi ve Ortaokulu - Yasemin Ürünveren ve Ali Demiç

İrfan İlk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Zübeyde Kıvanç

Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi - Levent Aydoğan ve Tolga Saraçoğlu

Bor Sevim ve Abdullah Altundal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Hülya Yücebaş

Haber: Muharrem Temel - ÖZEL

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (2)
Sema Akın 1 ay önce
Neye göre yapıldı bu liste torpil havalarda kura neden canli yapılmadı Allaha haval ediyorum .hak etmeden is başına gelenleri
Fatma doğanay 1 ay önce
Hiç adil olmadi bu seneki typ az kişi alınınca torpilliler one geçti