banner21

Vali Şimşek, Tek Tek Esnafın Kapısını Çalıp Hayırlı İşler Diledi

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek fırsat buldukça Niğde merkezdeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, işleri ve Niğde hakkında sohbet etti.

GÜNDEM 15.08.2017, 18:02 15.08.2017, 18:04
Vali Şimşek, Tek Tek Esnafın Kapısını Çalıp Hayırlı İşler Diledi

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek fırsat buldukça Niğde merkezdeki esnaf ve vatandaşları  ziyaret ederek, işleri ve Niğde hakkında sohbet etti.

Niğde esnafıyla ve alış veriş yapan vatandaşlarla bir araya gelen Vali Şimşek, Niğdeli hemşerilerinin sıkıntılarına ve mutluluklarına ortak olmaya ve vatandaşın yanında yer almaya devam ediyor.

Vatandaşların sorunlarını çözmek ve taleplerini değerlendirmek için mutlaka halkın içinde olmak gerektiğine vurgu yapan Vali Şimşek ,"Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek amacıyla esnafımızla bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Bizler halkın hizmetkârlarıyız, hizmet etmenin mutluluğu hiçbir şeyle ölçülemez.  Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ile vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Halkla iç içe yan yana hizmeti esas bildik ve bu nedenle her daim vatandaşlarımızın yanındayız. Niğde’nin gelişmesinde esnafımızın çok büyük rolü var. Niğde esnafı şunu bilmelidir; hiç çekinmeden her türlü sıkıntısını ve ihtiyacını bizlere iletebilir. Her bir vatandaşımız ve her bir vatandaşımızın fikri, önerisi bizim için çok değerli. Niğde'de yaşayan her bir vatandaşımızı bir bütünün parçası olarak görüyoruz" diye konuştu.

Devletin kapısının vatandaşa sonuna kadar açacaklarını söyleyen Vali Şimşek, “Genelde sokaklarda, ilçelerimizde, beldelerimizde ve köylerimizde vatandaşlarımızla iç içe çalışıyoruz. Onların dertlerini, sorunlarını dinleyip çözüm bulma arayışında oluyoruz. Bunun dışında vatandaşlarımızı da belirli bir gün verip onlarla da halk günü çerçevesinde görüşüyoruz. Halk günü daha önceki valimizin başlattığı bir uygulama bu uygulamayı devam ettireceğiz. Çarşamba günleri ilgili daire müdürlerimiz ile birlikte vatandaşlarımızı dinliyoruz. Onların sorunlarına çözüm bulmaya gayret ediyoruz. Amacımız devletin kapısını ve gönül kapısını vatandaşa sonuna kadar açmak, devlet millet kaynaşmasını sağlamaktır. Vatandaş odaklı bir hizmet yürütmeye devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)