Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başladı

Niğde ve Üç ilin katıldığı Ömer Halisdemir Üniversitesi Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başladı.

GÜNDEM 12.07.2017, 12:06 12.07.2017, 12:07
Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başladı

 Niğde ve Üç ilin katıldığı Ömer Halisdemir Üniversitesi Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başladı

Ömer Halisdemir Üniversitesi Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Niğde, Karaman, Hatay ve Aksaray illerinden katılan 10 kursiyer hemşire ile başladı.
Genel Sekreteri Dr. Hidayet Çınar, sertifikalı eğitim programının başlaması sebebiyle kursiyerlerle bir araya geldi. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Neslihan Ecer'den eğitimle ilgili bilgi alan, Genel Sekreter Dr. Hidayet Çınar; hemşirelikte önemli bir eğitim programı olan sertifikalı yoğun bakım hemşireliği kursunun, çalışanların mesleklerini daha iyi bir şekilde icra etmesi için önemli bir fırsat olduğunu söyledi ve katılımcılara meslek hayatlarında başarılar diledi.  Eğitim programı 18 Temmuz da bitecek.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)