ZİYA ARSLAN GÜVEN TAZELEDİ

Bor Süt Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Genel kurulda, 2007 yılında kurucusu olduğu ve 4 dönemdir başkanlık görevini yürüten Ziya Arslan güven tazeledi.

GÜNDEM 12.02.2023, 20:31
ZİYA ARSLAN GÜVEN TAZELEDİ

Bor Süt Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Genel kurulda, 2007 yılında kurucusu olduğu ve 4 dönemdir başkanlık görevini yürüten Ziya Arslan güven tazeledi.

Bor Mehmet Cindemir Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen genel kurulda konuşan Başkan Ziya Arslan, Birlik ve beraberlik içinde görevinin başında olduğunu belirterek; “üreticilerimizin sorunlarının takipçisi olacağız” dedi.

Başkan Arslan; “Değerli çalışma arkadaşlarım ve değerli Birlik üyelerimiz bilindiği üzere ülkemizde yüreğimizi yakan binlerce vatandaşımızın enkaz altında kaldığı yıkık altında bir sesin bize umut olup bazen de o ses kesildiğinde bize tarifsiz acıyı bırakmıştır. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet yaralılarımıza acil şifalar diler, Bor Süt Birliği olarak yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim. Değerli üyelerimiz seçimin olacağını sosyal medya hesabında paylaştığım da birkaç arkadaşımız maalesef “seçimin akşam dan açıklanıp sabah yapılır, deprem oldu aceleniz ne diye” birtakım söylemler paylaşmıştır. Değerli üyelerimiz seçim tarihi önceden alındığı ve iptal olmayacağını belirtmek isterim. Bor Süt Birliği başkanı olarak Birliğimizin, üyelerimizin menfaati yönünde çalıştığımı, bu görevin geçici olduğunu bilerek görev yapacağım zaman sürecinde her zaman yanınızda olduğumu bilmeniz isterim Birliğimizin seçiminde, destek veren vermeyen üyelerimize teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

Bor Süt Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu üyeliklerine Ziya Arslan, Emin Koçaklı, Mehmet Ali Türkmen, Cumali İlhan ve Murat Tuğral seçildiler.

ÇİÇEK YERİNE AFAD’A BAĞIŞ İSTEDİ

Bor Süt Üreticileri Birliği başkanı Ziya Arslan, kutlama ve tebrik için çiçek gönderecek kişilere de seslendi. Arslan Kutlama ve tebrik dolayısıyla odamıza çiçek ve hediye gönderecek olan üyelerimiz lütfen çiçek yerine Afad’a bağış yapılmasını istedi. Arslan Gün birlik ve beraberlik günüdür dedi.

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (0)