05.12.2016, 09:33

İç ve Dış Düşmanların B, C, D Planları

Güzel ülkemize Lozan anlaşmasından bu yana düşmanlık yapan dış düşmanlarımız çeşitli planlar yaptı ve yapmaktadır. 


Bu planlardan biri Alevi-Sünni çatışması çıkarıp katliam yaptırmaktır. Bu plandan sonuç alamadılar. 


Sonra Kürtleri kullanarak PKK terör örgütünü kurdular ve 40 yıldır ülkemizi bu belayla uğraştırıyorlar. Kürtleri kullanarak doğu ve güneydoğu da Kürt devletleri kurduramayan düşmanlarımız, başka planlar yapıp FETÖ/PDY terör örgütünü kullanarak devleti bölmek ve işgal etmek için gezi olaylarını, 17-25 Aralık kumpaslarını gerçekleştirmek istediler. 


Oda olmadı 15 Temmuz'da askeri darbe yaptırmaya kalktılar. Fetö'nün alçak girişiminden eli boş çıkan iç ve dış düşmanlar… B, C, D İlanlarına başvurdular. PKK ve FETÖ'ye Son darbeyi vurduk ve ses Avrupa parlementosundan geldi. 


AB Çeşitli konularda baskı kurmaya başladı. Fırat kalkanı harekatında yalnız başına DEAŞ ile mücadelede başarılı olan Türkiye düşmanlarını iyice kudurttu. 


Bu planları boşa çıkaran Türkiye'ye karşı b, c, d planlarını uygulamaya koydular. Bu planlardan olan siyasi istikrarsızlık, Ekonomik istikrarsızlık, sosyal çöküntü İçin uğraşanlar havalarını aldılar. Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisini bölemediler, HDP ve CHP'yi kullanmaya başladılar. 


Bundan da sonuç alamayacaklar. Ekonomik istikrarsızlık için uğraşıyorlar, piyasayı kızıştırmak için döviz, faiz, mali piyasaları karıştırıp görsel ve yazılı medyada yalan haberler yaparak kafa karıştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. 


Döviz ve faiz piyasasına yükseltip türk lirasının değerini düşürmenin peşindeler. Ekonomi uzmanları ekonomimizin, Bankalarımızın sağlam temelli olduğunu belirtip panik yapmamamızı söylüyorlar. 


İç ve dış düşmanların oyununa gelip döviz almamalıyız, elimizdeki dövizi de satmamız gerekmektedir. Aksi halde düşmanlara alet olmuş oluruz.


Paramızın değeri düşer IMF'ye muhtaç oluruz. Düşmanlarımıza karşı tasarrufumuzu TL'de veya altında değerlendirmemiz gerekir. 


Ülkemiz üzerinde yıllardır oynanan oyunları bozduk, bundan sonra bozacağız.


Düşmanın bir planı varsa, Allah onların planını bozacaktır. Yeterki inanalım, birliğimizi beraberliğimizi bozmayalım.      
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yayın politikamızdan memnun musunuz?
Yayın politikamızdan memnun musunuz?