banner21

12.08.2016, 09:01

Müslümanı, İmamı Cemaati Kötülediniz

Ülkemizin dindar şehirlerinden olan Erzurum’da doğup oranın ekmeğini yiyip suyunu içip havası alarak büyüyen FETÖ terör örgütünün başı olan Fethullah Gülen 16 yaşından sonra Türk MİT’i ve ABD’nin CIA’in şemsiyesi altında yetiştirilmiş. 

ABD, İsrail ve Vatikan’ın emrine girip piyon olarak kullanılmıştır. Türk ve İslam dünyasına lider olmanın peşinde koşup, ılımlı islam adı altında müslümanlığı özünden uzaklaştırıp Hıristiyan anlayışlı bir din getirmek için uğraşmaktadır. Müslüman Türk insanını kendi için de bölmek, Said Nursi’nin Nur cemaatini bölmek için, yok etmek için çalışmıştır. 

Fethullah Gülen Nur cemaatinin adını kullanarak güçlenme yolunu seçip daha sonra kendi adında 1970'kerde Gülen cemaati ismini alıp örgütlenmiştir. 
40 yıldır örgütlenen Gülen cemaati devletin önemli kurumlarında kadrolaşıp, devletin kılcal damarlarına nüfus ederek güçlenmiştir. 

17 yıldır ABD’de yaşayan Fethullah Gülen TSK’daki ABD, AB, NATO’nun da desteği ile örgüt mensuplarıyla 15 Temmuz’da darbe yapmaya kalkıp kendileri darbe yemişlerdir. Müslümanların duygularını sömürerek zekat, fitre, hayır, Himmet adı altında çeşitli yollarda yardım toplayarak ekonomik olarak güçlenip müslümanların parasıyla müslüman düşmanlığı yaparak ılımlı İslam altında dinler arası diyalog yoluyla Hıristiyanlara dost olup kendilerinden olmayanlara düşman olup bölücülük yapmıştır.
 
Bu zihniyet müslüman kanı akıtmıştır. Şehitler verilmiştir. FETÖ’nün müslümanlığı gerçek değildir. Hıristiyan anlayışı bir müslümanlıktır. 

İslamda Cemaat: Kelime anlamıyla cem olmak, toplanmak bir olmak, birlik olmak anlamındadır. FETÖ terör örgütü cemaat kelimesini kullanıp güçlenmiş ayrımcılık bölücülük yaparak karıyı kocaya, kocayı karıya, evladı anne babasına, kardeşi kardeşe, akrabayı akrabaya, komşuyu komşuya, düşman haline getirmiştir.

İmam: Kelime anlamıyla önder yol gösteren camide önde olan, namaz kıldıran Peygamberin yolunda giden kişi demektir.

FETÖ terör örgütü imam kelimesini kötü yolda kullanmıştır kirletmiştir.

İmam kelimesini terörist başı olarak kullanmıştır

Hayırlı Cumalar...
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yayın politikamızdan memnun musunuz?
Yayın politikamızdan memnun musunuz?