Bor Obam Dondurma'dan iddialara yanıt!

Son günlerde hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Bor Obam Dondurma firma sahibi Fatih Ünlüer, iddialara belgelerle yanıt verdi.

ÖZEL HABER 31.05.2021, 14:12 01.06.2021, 08:31

Son günlerde hakkında çeşitli iddialar ortaya atılan Bor Obam Dondurma firma sahibi Fatih Ünlüer, iddialara belgelerle yanıt verdi.

Ünlüer, gazetemize yaptığı özel açıklamalarda şunları ifade etti; "Bor Obam Dondurma firmamızı iki yıl önce bir arkadaşımızdan devraldık. İki yıl boyunca da Bor Obam Dondurma markasını oluşturarak, dondurmamızın lezzetini keçi sütüyle Maraş usulü dondurma şekliyle kalitesini biraz daha artırdık." dedi.

"KİMSENİN MARKASINDA GÖZÜMÜZ YOK"

Firma sahibi Fatih Ünlüer, başka bir firmanın ismini kullandığı iddialarına da yanıt verdi. Ünlüer, yaptığı açıklamada; "Hiç kimsenin ekmeğinde gözümüz yok. Allah, bize ne rızık verdiyse ona razı olduk. En güzelini ve en kalitelisini yaparak biz de Allah'u Tealanın rızkından rızıklandık. Hiç kimsenin markasında gözümüz yoktur. Bunu önemle altınız çizerek söylemek istiyorum. Bizler, Bor Obam Dondurma olarak Niğde'li hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Güler yüzümüzle, kalitemizle, çeşitlerimizle kalitemizle bu yolda devam edeceğiz." diye konuştu.

ÜNLÜER: "EVRAKLARIMIZ TAM"

Firması hakkında da bilgiler veren Fatih Ünlüer, gerekli evraklarının tam olduğunu söyleyerek; "İki yıl önce, Bor Obam Dondurma markası adı altında satışlarımız başlamıştır. Resmi evraklarımız tamdır. Vergi levhamızda da Bor Obam Dondurma olarak yazıyor. İstediğiniz gibi araştırabilirsiniz. Bizler Bor Obam Dondurma olarak yolumuza devam ediyoruz. Hiç bir şekilde başka bir markanın adı altında değiliz. Sadece de Bor'da yerimiz vardır. Başka bir yer de şubemiz yoktur." dedi.

"MÜŞTERİLERİMİZ KALİTEDEN MEMNUN"

Müşterilerinin kendilerinde memnun olduğunu söyleyen Ünlüer, sözlerini; "Kalitemizi artırarak, konseptimizi de dondurma, tatlı, yaş pasta, kuru pasta, kafe bölümü, künefe, katmer olarak çeşitlendirdik. Allah'a şükürler olsun, müşterilerimizde kaliteden memnunlar. Esnaflığımızı ve güler yüzümüzü beğenerek bizi tercih ettiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum." şeklinde sonlandırdı.

Haber: Oğuz Eser

Kaynak: Borunsesi.com | İlçemizin Gerçek Sesi
Yorumlar (5)
Şefik 2 yıl önce
Başkañim ne diyorsa doğrudur çekimiyenler catlasın Rabbim işini gücünü rast getirsin doğru dürüst olunca öyle oluyor malesef birileri engel olmuya çalışıyor amma rızık verende Allah alanda Allah bunun bilincinde değiller
Ahmet ulusoy 2 yıl önce
Yolu doğru olanın yükü ağır olur fatih ustam işin rast gelsin birin bin olsun inşAllah
Ahmet ulusoy 2 yıl önce
Yolu doğru olanın yükü ağır olur fatih ustam işin rast gelsin birin bin olsun inşAllah
Mikail 2 yıl önce
Devamli yediğimiz begendigimiz yerdir herkeze tavsiye ederim
Niğdeli 2 yıl önce
Dolandırıcılık değil de ne yok mu başka isim marka dolandırıcılığı