Ak Parti Niğde teşkilatından Kızılay’a kan bağışı

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir AK Parti İl Teşkilatının düzenlediği Kan Bağışı Kampanyasına katıldı.

SAĞLIK 14.06.2021, 21:51
Ak Parti Niğde teşkilatından Kızılay’a kan bağışı

Kızılay’a düzenli olarak kan bağışında bulunan Başkan Özdemir, Ömer Halisdemir meydanına kurulan kan bağışı çadırını ziyaret ederek Kan Bağışı Kampanyasına katıldı.

Türk Kızılay’ının kan bağışı kampanyasına destek veren Başkan Özdemir, Niğdeli hemşehrilerimizin bağışta bulunmaları için Niğde halkına davette bulundu.

Kan bağışının hayat kurtardığını belirten Başkan Özdemir ” Öncelikle bir Kızılay gönüllüsü olarak düzenli olarak üç ayda bir kan veriyorum. Bundan dolayı da son derece mutluyum. Kızılay da görev yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Niğde’mize gösterdikleri ilgi ve burada ki çalışmaları bizleri memnun ediyor. Kan gerçekten çok önemli bir ihtiyaç özellikle pandemi zamanında buna çok ihtiyaç duyuyoruz. Biz de hem belediye hem teşkilat olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Türk Kızılay’ının her zaman yanındayız. Halkımızdan düzenli olarak kan bağışında bulunmalarını istiyorum. Unutmasınlar kan acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır. Düzenli olarak kan bağışında bulunalım hayatlara dokunalım.” diye konuştu.

Kaynak: Niğde Belediyesi
Yorumlar (0)